Sessizlik – The Silence izle

Sessizlik – The Silence izle
1080P 5.8

Sessizlik (The Silence) Full HD 1080p Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı Tek Parça izle


Dünya artık eskisi gibi değildir. Ölümcül yaratıklar yer altında dolaşmaktadır. Yaratıklar kurbanlarının sesinden tanıyıp hızlıca avlar. İnsanlık içten içe kötü bir durumdadır. Nüfus iyice azalmıştır. Genç kız ve ailesi son yaşayan insanlardandır. Yaratıklarla mücadele verirken bir gün tarikatlar ile karşı karşıya gelecektir. Sadece yaratıktan kaçmak için mücadele eden aile yoksa daha kötü şeylere mi şahit olacak?

Dünya, onlarca yıl boyunca yer altında yetişen ölümcül yaratıkların saldırısı altındadır. Yeryüzüne çıkıp insanları avlayan yaratıklar, kurbanlarını seslerinden tanıyarak ele geçirir. Dünyaya dehşet saçan yaratıklardan kaçmaya çalışan genç bir kız ve ailesi, şehir dışında bir yerde saklanmaya çalışır. Ancak onların yaşam mücadelesi burada da devam eder. Sığındıkları yerde olacakları beklemeye başlayan genç kız ve ailesi burada gizemli bir tarikatla karşılaşır.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı