Sergio izle

Sergio izle
1080P 6.9
Birleşmiş Milletler diplomatı olan Sergio Vieria de Mello tüm hayatını kariyerine odaklamıştır. Sergio dünyaın en kaoslu savaşların olduğu yerlerde yaşamıştır.Yaşadığı bölgelerdeki başkanlar ile suç baroları, terör grupları, devrimciler aklınıza gelebilecek her statüdeki kişiler ile yaşamlarını korumak için anlaşma yapmak zorundadır.

Bu kadar dertli tasalı hayatın yanında Sergio her şeyi bırakmak ister. Sevgilisi ile hayatını düzgün ve güzel bir şekilde aşkını yaşamak ister. Bu hayatı yaşayabilmek için son görevi vardır. Eğer yerine getirmez ise bedeli çok ağır olacaktır. Bağdat'a gidecektir ve Amerika işgali sırasındaki olaylar hakkında bilgi toplaması gerekmektedir.

Görevi zar zor yerine getirecektir. Tam sevinmişken yanında bir bomba patlayacaktır. Artık Sergio yaşam ile ölüm arasındaki ince çizgide kalacaktır. Hükümet yanına gelecek mi? Gizem ve dram dolu film de bol film izle keyfi ile iyi seyirler dileriz.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı