Salgın – Contagion izle

Salgın – Contagion izle
1080P 6.3
Corona virüsünün yayılmasıyla meşhur hale gelen filmlerden bir tanesi olan Salgın filmin başrolünde Matt Damon abimiz oynuyor. Contagion filmini izlerken flashbackler yaşayacaksınız. Haberlerde görmeye alışkın olduğunuz sahnelerin çoğu corona virüsü yüzünden dünya üzerinde yaşanıyor. Kenarda kalmış bir yapım olan Salgın filmini bugünlerde meşhur yapan da bu olaylar.

Virüsün topluma yayılmasıyla neler olabileceğini Salgın filminde ele alınıyor. İlk ciddiye alınmaması ve aniden yüksek ölüm oranıyla yayılması insanlıkta büyük panik yaratıyor. Sağlık ekiplerinin yetersiz kalması, yağma ve suçların normal hale gelmesini filmde detaylarıyla görüyorsunuz.

Ailelerinin canlarını kurtarmak ve sağlıklı bir hayat sürebilmek için temel yaşam giderlerini karşılama mücadelesi filmde yoğun olarak işleniyor.

Sağlık sisteminin virüse çare bulması ve bunu topluma yaymasını beklemekten başka çareleri bulunmamaktadır.

Marslı ve özellikle de Jason Bourne serisinden tanıdığımız Matt Damon bu filmde gene başarılı bir oyunculuk sergiliyor. Düşük aksiyon sahnelerinin aksine aile babası rolüyle hayatta kalma mücadelesi veriyor.
8.6
Toplamda 6 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!