Saklı Gerçekler – La verite

Saklı Gerçekler – La verite
1080P 6.4
Fransız yapımı olan Saklı Gerçekler filmi aile dramını ele alıyor. Fransa'da oldukça ünlü Fabienne sürekli olarak çevresinde erkekler tarafından odak merkezine alınmaktadır. Eşi ve çocuğu ise kendi ülkesinden uzakta Amerika'da yaşamaktadır.  Sonrasında ise kızı Lumir ve kocası  onu yeni çıkan kitabı için tebrik etmeye gelirler. Sonrasında ise anne kız arasında ortaya çıkan sırlar ve gerilim aile dramını ortaya çıkartır.

Lumir'in annesini sorgulaması, Fabienne'nin ise aile yapısında ne kadar istekli olduğu ve Sarah karakteri filmde bolca karşımıza çıkıyor.

Aksiyon filmleri sevenler ve içerisinde yoğun vurdu kırdı olanlar için sıkıcı gelebilir ama bir aile dramını görmek isteyenler için ideal film.

Sinema severlerin en çok eleştirdiği nokta ise ailede yaşanan krizin ve olayların daha detaylı olarak ele alınabileceği... Buna rağmen film Saklı Gerçekler hatırı sayılır IMDB puanına sahip.

Henüz düşük kalite olan film yakında yüksek kaliteli olarak bolfilmizle.com adresine eklenecektir. Ünlü yönetmen Koreeda'nın  film başlar başlamaz imzasını fark ediyor ve onun elinden çıktığını görüyorsunuz.  HD Film İzleme sitemize yorum bırakmayı unutmayın.
  Tür: Dram Filmleri
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı