Sadık Bir Adam izle

Sadık Bir Adam izle
1080P 5.6
Ünlü Fransız oyuncu Louis Garrel'in yönettiği filmde başrolü eşi Laetitia Casta ile paylaşmaktadır. Garrel, Abel eski sevgilisinden ayrıldıktan sekiz yıl sonra Marianne’la Paul’ün cenazesinde karşılaşır. Abel, cenaze de Garrel'iizler ve eski anıların hatrına tekrar başrışmak ister.

Kederli anı kendine çevirmeye çalışır. Eşi Paul ölmüştür. Artık yalnızdır. Bunu bir fırsat olarak değerlendirmek ister. Bunun için çabalasa da bu işi yıkmak isteyenler olacaktır. Paul'un oğlu eski sevgilisinden hoşlanmaz ve annesi ile arasını bozmak için uğraşacaktır.

Louis Garrel’in “çağdaş bir durum komedisi” olarak tarif ettiği filmin komedi, dram ve biraz da Fransız Yeni Dalgası öğeleri içeren senaryosunun yazarları Garrel ile efsane senarist ve romancı Jean-Claude Carrière'nin izlerini taşımaktadir. Full HD 1080p kalitesi ile Sadık Bir Adam A Faithful Man Altyazılı - Türkçe Dublaj izle.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı