Romus ve Romulus: İlk Kral – Il primo re izle

Romus ve Romulus: İlk Kral – Il primo re izle
1080P 7.5

Romus ve Romulus: İlk Kral - Il primo re Full HD 1080p Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı Tek Parça Full izle.


Romus ve Romulus erkek kardeşler Tiber Nehr kıyısında yaşayan geçimlerini çobanlık ile sağlayan 18 yaşında iki delikanlıdır. Geçimleri zor olan kardeşlerden Romulus'un büyük hayalleri vardır.Kendinin kral olacağını hayal eder. Kardeşi ile yöneteceği şehrin hayali tek umududur.

Kendi küçük dünyalarında mutluluklarını yaşarlarken bir gün sürüsü saldırıya uğrayacak ve bitin hayvanlar Felak olacaktır. Kabileler bu duruma çok sinirlenecek ve onları sürecektir. Gidecekleri yerlerde iki kardeşi ne bekleyecek?

Romus ve Romulus kardeşler daha 18 yaşında Tiber nehrinin kıyısında çobanlık yaparak geçimlerini sağlamaya çalışan iki erkek kardeştir. Ama Romulus kendi kuracağı ve kardeşi ile birlikte yöneteceği ve kendisinin kral olacağı bir şehri hayal etmektedir. Ancak trajik kaderleri çoktan yazılmıştır bile ve ne yaparlarsa yapsınlar bu trajik kaderden ikisinin de kaçma şansı yoktur. Romus ve Romulus koyun sürülerini bir selin silip süpürmesi ve çevredeki diğer kabilelerin baskıları nedeni ile kendilerine yeni topraklar aramak zorunda kalırlar ve iki kardeş yanlarında hiç bir şey olmamasına rağmen bu uzun ancak tarih yazacak yolculuğa adım atarlar..
6.6
Toplamda 17 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!