Riddick 3 Türkçe Dublaj Film izle

Riddick 3 Türkçe Dublaj Film izle
720P 6.2
Kimsenin olmadığı hiç bir canlının dahi yaşamadığı geceleri dondurucu soğuğun ve gündüzleri güneşin çok sıcak kavurduğu bir gezegende ve galaksi de kendi başına aç ve susuz olarak bırakılıp ölüme terk edilen Riddick burada uzun bir süre yaşam mücadelesi vermek zorunda kalır.Sadece gece görüşüne sahip olan Riddick başına ödül koyanların peşini bu kadar kolay ırakacağını hiç düşünmez.Bulunduğu galaksiye uzun zamandır uğramayan insanlar nasıl olduysa Riddick'in yerin tespit ederek gemileriyle beraber onu aramaya başlarlar.Riddick ise oradan kurtulmak için yapmsı gereken tek şey bir gemiy sahip olması sonunda şansı yaver gider ve bulunduğu yere paralı askerler gelmeyi başarmışlardır. Amaçları Riddick'i kaçırıp başına konan o ödülü almaktır.Fakat işler hiçte kolay olmayacaktır.

Riddick Gemideki mürettabat ile savaşmaya başlar.İyi bir teknolojiye sahip olan gemi ve kaptan çoğu mürettebatının ölmesi onu durdurmamıştır.Sonunda istedii şeye ulaşarak Riddick'i yakalamıştır.Gemide onun için özel bir bölme hazırlayan kaptan Riddick'i oraya kapatarak yolculuğun gerikalanında ona ilaç vererek onu uyutur. Uzun bir uykudan sonra nihayet ödül avcıları istedikleri galaksiye gelmiş bulunmaktadırlar. Riddick'i uzaylı istilası yapılan bir gezegen getiren ödül avcısı kaptan buraya kadar gelmişken onu elinden kaçırır.Riddick bir zamanlar evim dediği bu galaksi de herşeyin yerle bir olduğunu görünce bunu yapanlardan intikam almak ister.Bu uzaylı gemisini yakından takip ederek gizlice içeriye girer ve kendini yırtıcı ve değişken bir uzaylı türüyle karşı karşıya bulur. Hayatı için savaşmak zorunda kalmaktadır.

Aktive ettiği alarm yüzünden iki ayrı geminin onun izini bularak paralı askerlerin harekete geçmesini sağlar ve onun için gelecek olan her paralı asker bu uzayı istilasından kurtulmak için fazladan birer adamdır. Uzaylıların kaçırdığı her adam her insan Riddick'in genelde tanıdığı birer arkadaştır.Uzaylılar tarafından makinalara bağlanıp beyinleri yıkanarak robotik bir hale gelmelerini sağlayan bu uzaylılar bütün galaksilerdeki insanları kendi taraflarına birer asker yaratmak için kullanmaktadırlar.Kendilerini yenilmez olarak tanıtarak Riddick ile iş birliği içerisine girmeye çalışan uzaylı kaptan karşılığın da aldığı hayır cevabı ile savaş başlatmaya başlamaktadır.Riddick hiç bir şekil de boyun eğmeyerek oradan kurtulmanın ve galaksisini istila eden bu uzaylıların bütün birliklerini yok etmek için elinden gelen herşeyi yapmaya hazırdır.
  •  Süre: 119 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 3.578
  • Beğen: 1
  • Beğenme: 2
  • Kalite :720P
4.7
Toplamda 8 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!