Riddick Günlükleri 1080p Türkçe Dublaj Film izle

Riddick Günlükleri 1080p Türkçe Dublaj Film izle
720P 6.4
Derin Karanlık iyi korkusuz bencil ve bir okadar da uyumsuz kahramanlarından olan Riddick geri dönüyor. Başına milyarlarca ödül konan büyük kahraman, beş yıl boyunca bu kötü ve bir okadar da korkusuz kafatası avcılarıyla galaksinin bütün her yerinde köşe bucak dolaşarak birbirlerini kovalamaca oynamıştır.Günlerden bir gün şans eseri geldiği iyi ahlaklı ve barışçı Helion gezegeni insanlara baskı korkutma ve silah yoluyla hükmeden zorba ve kötülük içindeki Lord Marshal tarafından kuşatılıp işgal edilmiştir. Gezegen de yaşayan bütün insanları esir almıştır. Riddick kRMşık geldiği galaksisinden gece ve gündüzün değiştiği dondurucu soğuk ve kavurucu sıcaklar manasına geldiği buradaki bir yeraltı hapishanesinde eski bir hükümlüye yada arkadaşına rastlar. Bu gizemli kişinin adı Kyra'dır. Görünce tanımakta zorluk çektiği kader arkadaşıdır.

Karanlığın baş gösterdiği yaratıkların gün yüzüne çıktığı o gezegende birlikte hayatta kalma mücadeleleri vermişlerken geçmişte yaşadıkları aynı savaşı ve oyunları kısa zamanda nefes alıp veren her canlının gelecekleriyle oynadıkları enteresan ve muazzam bir savaşa halini alacaktır. Evrenin ve galaksilerin en karanlık en kötü en acımasız zamanlarında yaşanan olayları tekrar yaşamaya başlayarak teker teker Necromonge ordusunun eline düşen esir alınan gezegenlerin fazla bir seçecenekleri yoktur. O da ya değişmek yada yok olmak. Bu seçeneklerden değişmek istemeyenler bir umutla yaşarlar oda birinin ortaya çıkıp Necromonge ordusunu durdurmaktır. Yaşamayı başarabilenler efsanelere umut bağlarlar. İyinin kötüyü yendiği efsaneler, kehanetler kulaktan kulağa yayılır. Ancak bu kötü güçleri engellemenin yolu onlarla mücadele edebilecek kötü bir güç bulmak.

Durum böyle olunca sürgündeki Riddick acil olarak getirtilir.Peşindeki paralı askerlerden kurtulmaya çalışırken kendisini savaşın ortasında bulur hemde hiç ait olmadığı bir savaşın. Necromonger ordusu tüm kainatın geleceğini tehdit etmekte, ona boyun eğmeyen ırkları ortandan kaldırmaktadır. Riddick insanlığın kaderini kurtaracak, kötünün karşısına çıkabilecek tek kötüdür. Peki o kendi hayatı dışında başka hayatları da kurtarmakla ilgilenmektedir. İyinin kötüyü yendiği efsaneler, kehanetler kulaktan kulağa yayılır. Ama bazen şeytani güçleri durdurmanın yolu onların karşısına bir başka şeytani güçle gitmekten geçer.
  •  Süre: 119 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 3.144
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 1
  • Kalite :720P
8.2
Toplamda 4 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!