Richard Jewell Türkçe Dublaj 2019 izle

Richard Jewell Türkçe Dublaj 2019 izle
720P 9
Atlanta'da olimpiyatların yapılmaya başlandığı yer de Centennial Olympic Parkında görevli bir güvenlik memuru olan Richard Jewell amacı ve işi sadece insan hayatlarının tehlikeye girmemesini sağlayarak polise yardım etmeye çalışıyordur.Onun için değerli olan bu görevi bir gün bir polis olarak devam ettirmek istemesidir. Kendi hayatını hiçe sayarak bu zamana kadar defalarca insanları kurtarmış olan Richard kendini yeterince ispatlamış biridir.Yaz olimpiyatları için toplanmaya başlayan halk çılgın bir kalabalığın içine girmek zorunda kalan Richard bir yandan düzeni sağlamaya çalışırken bir yandan da gözlerini dört açarak etrafta olup bitenleri izlemek zorundadır. 1996 yılının ortasın da başlayan eğlenceler uzun bir süre devam etmektedir. İnsanlar için her bir tedbiri almaya çalışarak işinin en iyilerin den olmaya çalışmaktadır.

Yaz olimpiyatları sırasın da Richard çok önemli bir şey fark etmektedir. Tribünlerin altın da duran bir çanta etrafın da kimse olmaması çantanın sahibini belirlemesini zorlaştırmaktadır. Çantanın yanına giderek kapağını açar açmaz kısa süreli bir şok geçirerek önce ne yapacağını bilemez ondan sonra ise hemen polislerin yanına giderek Centennial Olympic Parkında tribünün altında bir çantanın için de bomba olduğunu söyler.Bir anda tek amacı orada bulunan binlerce insanı çıkarmaktır.Hiç vakit kaybetmeden bütün kalabalığı oradan uzaklaştırmaya çalışmaktadır.Polislerin gelmesi ile birlikte kısa sürede parkı tahliye ederler.Şimdilik kimsenin canına bir zarar gelmemiştir. Richard'ın da istediği ve yapmaya çalıştığı şey de budur. Fakat gazetecilerin gelmesi ile birlikte ortalık biraz karışır.

Kendini bilmez bir gazeteci daha iyi haber yapmak adına Richard'ı suçlamaya çalışmaktadır. Bombayı oraya koyanın o olduğunu söyleyerek bu haberden çok büyük kazançlar elde edebileceğine inanmaktadır. Ve istediği de olmuştur. Richard bombayı haber verenin kendisi olması dışın da masum olduğunu söyler ve yapılan haberlerin yalan olduğunu belirtir.Polisin kuşku duyması üzerine Richard sorguya alınır ve medyanın çıkarmış olduğu haber üzerine tutuklanır. Polislerden biri masum olabileceğine inanarak Richard'ın suçsuzluğunu ispatlama adına elinden geleni yapmaya hazırdır.Annesin den başka kimsesi olmayan Richard masum olduğunu kanıtlamak için ne yapması gerektiğini bilmemektedir.Bir anda hayatı altüst olan ve medya yüzünden her şeyini kaybeden Richard'ın tek isteği masum olduğunun kanıtlanmasıdır.
  Tür: Dram Filmleri
  •  Süre: 129 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.057
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :720P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı