Recep ivedik 6 izle Sansürsüz

Recep ivedik 6 izle Sansürsüz
Recep İvedik serisinin devam filmi olan Recep İvedik 6 gene birbirinden komik ve sahneleriyle ne ilginç Recep İvedik esprileriyle izleyenleri ekran başına çekmeye hazırlanıyor.Kahramanız bu kez Afrika da maceradan maceraya koşmaya hazırlanırken gene birbirinden komik tiplemelere girecek.Gene mahallesinde kimseyi takmadan yaşayan recep kendince inandığı bir görev için Afrika'ya doğru yola çıkar ve macera başlar.Recep ve arkadaşı Nurullah Afrika'ya inerler ve sorunlar başlar. Afrika da gidecekleri oteli ararken kaybolurlar Recep her zamanki gibi pratik zekası ve cahil cesaretiyle görev kontrolü ele alır ve yürümeye başlarlar fakat gidecekleri yönün tam ters istikametine gitmektedirler.

Recep ivedik 6 izle

Recep ivedik 6 Sansürsüz


Afrika da hep televizyondan gördükleri bitkiler ve hayvanları bir anda karşılarında gördükleri için şok olurlar belgesel bilgisinin fazla olduğunu düşünen Recep çok bilmiş tavırlarıyla ön plana çıkar bir gergedan pisliği bulurlar ve murullah merakla bakar Recep bundan nasıl yol tarifi bulacak diye Recep pisliğin tadına bakar koklayacağını veya sertliğine bakacağını düşünen Nurullah şok olur Recep bu esnada yola devam ederler ve zehirlenir zehri atmak için oradan başka bir bitki bulur ve kendisini iyileştirir.Yön izleme yeteneklerini de çok iyi kullandığını sanan recep gece yıldızları kullanmaya karar verir doğru yönü Nurullah'da desteğiyle bulurlar yardım isteme talebini de kendisine hareket olarak sayar geceyi Afrika ormanında geçirmekten başka çareleri yoktur fakat gece her türlü hayvan ava çıktığından dolayı çok korkmuş şekilde uyumadan nöbetle geçirirler.

Recep ivedik 6 Sansürsüz

Recep İvedik 6 Filmi


Sabah olmuş ve hava aydınlanmıştır ve kendilerini bir goril sürüsünün içinde bulurlar.Recep bu durumu yadırgamaz aksine sevinir atalarını bulduğunu düşünür. Nurullah'ı kendisinin yerinin burası olduğunu burada yaşamak istediği konusunda ikna etmeye çalışır ve Nurullah'dan olumsuz cevabı alınca gorillerden yol tarifi alarak tekrar yola çıkarlar yolda Afrika'ya özgü bütün hayvanlarla karşılaşırlar ve hepsi ile de Recep İvedik tarzı maceralar yaşarlar.Sonunda tesadüfen yardım yapacakları köyü bulurlar kendine özgü yardımserligi ve üslubuyla Afrika köyündeki yerlilere yardımlarını yaptıklarını konu alan devam filmi sizi ekrandan bir an olsun ayırmadan izletecektir. Yönetmeliğini Tolga Gökbahar'ın yaptığı ve Şahan Gökbahar'ın muhteşem oyunculuk yaptığı film de her zamanki gibi gülmek garanti. İyi seyirler.

Recep ivedik 6 Filmi
5.0
Toplamda 2738 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1608 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ahmed 1 Ocak 2020 14:37:10

  annemi dağa kaldırsınlarki filmde öyle güldümki anlatamam çok eğlenceliydi

 2. avatar
    Bulut 20 Mart 2020 19:44:19

  Bekliyorum açılırsa

 3. avatar
    Ali Can Pekmez 23 Mart 2020 02:58:26

  harikaaa

 4. avatar
    Canbo 23 Mart 2020 23:46:48
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Sezarın uyanmasınımı bekliyoruz…

 5. avatar
    samet 26 Mart 2020 21:11:26

  bence çok güzel bir film popülerliği hak ediyor