Recep İvedik 1 Sansürsüz izle

Recep İvedik 1 Sansürsüz izle
1080P 5.1
Televizyon programında skeçler arasında Dikkat Şahan Çıkabilir programında agresif ve ters karakter olan Recep İvedik büyük ilgi görmesiyle beyaz perdeye aktarıldı. 2008 yapımı yerli komedi filmi olan Recep İvedik 1 Şahan Gökbakar'ın imzasını taşıyor. Senaryonusu yazıp aynı zamanda başrolünde oynadığı Recep İvedik 1 Türkiyede vizyona girer girmez en çok izlenen film olma başarını elde etti.

Recep İvedik 1 full izle. Sansürsüz izleyebileceğiniz 2008 yapımı Recep İvedik 1 konusu ise; Recep yolda Muhsin Bey'e ait cüzdan bulur. Cüzdanın sahibini araştırır ve kendisi kimseye güvenmediği için bizzat teslim etmek ister. Otele kadar gider ama yolda komik anılar yaşar. Otele vardığında Muhsin Bey memnuniyetin Recep'e tatil yapmasını önerir. Recep kişiliğine yediremez ve kabul etmez. Recep İvedik çocukluk aşkı Sibel'i görür ve otelde kalmaya karar verir. Ona açılmaya çalışır. En büyük sorun ise Sibel Recep'i hatırlamıyordur. Çocukken yolları ayrı düşmüştür. Recep bu sırada rahat durmaz. İnsanlara bulaşmaya devam eder.
  Etiketler:
4.3
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı