Queen & Slim Türkçe Dublaj HD izle

Queen & Slim Türkçe Dublaj HD izle
720P
Queen & Slim filmi, Siyahi bir adam ve siyahi bir kadın Ohio'da ilk kez romantik bir buluşma gerçekleştirecekler. Ohio’da romantik bir buluşma gerçekleştirmek üzere kararlaşan karakterler, fazlasıyla heyecanlıdırlar. Çünkü, hayatlarında ilk kez buluşacaktır. Bu sırada yolda trafik ihlalinden dolayı polis tarafından durdurulurlar.Tartışmanın başlaması tansiyonu yükseltecek ve rutin bir işlem, kavgaya kadar götürülecektir.Ancak planladıklarından farklı sorunlar ortaya çıkacaktır. Birdenbire tartışmada sesler yükselmeye ve olay kavgaya dönüşmeye başlar. Adam ve kadın sıradan yaşamları içerisinde birden kendilerini polisten kaçarken bulur.Siyahi adamın ise ölmemek ve kendini korumak için polisi öldürmekten başka çaresi kalmaz.

Queen & Slim Türkçe Dublaj


Siyahi adam bir satış görevlisiyken, kadın da ceza avukatlığı yapmaktadır. Hikayede siyahi iki karakterin, birleşen kaderleri konu edilmektedir. Trafik kurallarını ihlal ettikleri gerekçesiyle, polis tarafından durdurulacaktır. Ya polisi öldürecek ya da ölmeye veya tutuklanmaya gönlü razı olacaktır.İkili, sıradan yaşantılarını bir kenara bırakarak, polisten kaçmaya başlayacaktır. Diğer seçenekler gözünü korkuttuğundan, polisi öldürmeyi tercih edecektir. Olaylar giderek kontrolden çıkmaya başlayacaktır. Hayatları konusunda dehşete kapılan çiftten adam bir satış görevlisi, kadın ise ceza avukatıdır.Kendilerinden başka kimsenin olaydan haberdar olmadığını sanan ikili, başlarından geçenin videoya kayıt edilip tüm dünyaya servis edildiğinden habersizdir. Queen & Slim izle sizlere bolfilmizle.com tarafından sunuldu.

Queen & Slim filmi

Ama olay çoktan videoya kaydedilmiş ve dünyaya yayılmıştır. Fakat bu şekilde bir yaşam sürdürmek de kendilerine işkence yapmalarıyla eş değerdir. Viral olan video sayesinde çift farkında olmadan, travmanın, terörün, acı çekenlerin sembolü haline gelecektir.Çiftin, toplumda yepyeni kimlikleri ortaya çıkacaktır.Travma yaşayanlar, terör mağdurları ve haksızlık karşısında ikonik figür niteliği taşıyacaktır. Sosyal medya ve internet kanallarında, viral bir şekilde yayınlan video, yüksek kitleleri etkisi altına alacaktır.Ne yapacakları konusunda fikirleri bulunmayan karakterler, bu süreçte birbirlerini hiç olamayacağı kadar yakından tanıma fırsatı bulacaktırlar. Kolay kolay pes etmeyecekleri bellidir. Sizlere HD kalitede olan filmi sunuyoruz Queen & Slim türkçe dublaj izle.
 •  Süre: 90 Dakika
 • Ülke:
 • Yıl :
 • İzlenme: 642
 • Beğen: 3
 • Beğenme: 0
 • Kalite :720P
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    wendi deng 15 Aralık 2019 17:57:55

  İzleyelim bakalım.

 2. avatar
    Mehmet mert 21 Aralık 2019 20:34:14

  Ne yorumu izlemedik ki

 3. avatar
    Ömer Akal 26 Aralık 2019 21:04:44

  Çok süperdi, ama izlemeden bildim?

 4. avatar
    Ömer Akal 26 Aralık 2019 21:08:08

  Filmi izleyen var mı? Açılmıyor

 5. avatar
    ozi 22 Şubat 2020 21:56:47

  Arkadaşlar amerikadaki siyahiler çok sorunlar yaşıyor. Belki de onlara atıfta bulunmak istedi. Zenci demeyin çünkü bu onlar için kötü bir terim. Siyahi diyebilirsiniz.