Pokemon Dedektif Pikachu – Pokemon Detective Pikachu

Pokemon Dedektif Pikachu – Pokemon Detective Pikachu
1080P
Pokemon Dedektif Pikachu Türkçe Dublaj izle, Ünlü bir dedektif olan Harry Goodman günün birinde gizemli bir biçimde ortadan kaybolur. Bunun ardından dedektifin 21 yaşındaki oğlu Tim babasının başına ne geldiğini araştırmak için çalışmalara başlar. Harry'nin kayboluşunu araştırmasına yardım etmek isteyen eski pokemon ortağı Detective Pikachu ise kendini bir anda Tim'in yanında bulur ve ona birlikte çalışmayı teklif eder.

Pokemon dünyasında daha önce hiç görülmemiş şekilde, konuşarak birbirleriyle anlaşabilen Tim ve Pikachu, bu olayı çözmek için keyifli bir maceraya çıkar. İnsanların ve pokemonların gerçekçi bir dünyada birlikte yaşadığı, büyük bir şehir olan Ryme'ın renkli sokaklarında ipuçlarını araştırırlar, farklı bir kaç pokemonla karşılaşır ve sonunda ilginç gerçeği ortaya çıkarırlar. Bu öyle bir bilgidir ki, dünyalarındaki barışın sonunu getirebilir ve bütün pokemon evrenini yok edebilir. 2019 filmi Pokemon Dedektif Pikachu izle sizlerle.

8.3
Toplamda 51 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Eda kaz 28 Mayıs 2019 11:35:50

  Bu film çok güzel

 2. avatar
    ahmet 17 Haziran 2019 01:35:22

  nasl acılıyor

 3. avatar
    gk 30 Haziran 2019 19:12:32

  süper