Playmobil Filmi Full izle 2019

Playmobil Filmi Full izle 2019
720P 5.8
Playmobil Filmi izle, Ailesini küçük yaşta trafik kazasında kaybeden abla ve kardeşi birlikte yaşamaya çalışmaktadırlar.Kardeşinin kurduğu vikinglerden oluşan oyuncaklara hayrandır. Bir gün ablasını ikna etmeye çalışarak bir müzeye gizlice girmeye karar verirler. Ufaklık hep hayalini kurduğu vikinglerden oluşan bir oyuncak ordusu bulunmaktadır. Marla'nın ısrar etmelerine rağmen oradan ayrılmak istemeyen Charlie bulduğu oyuncakların her zaman sihirli olduğunu söyleyerek orada kalmak için elinden ne geliyorsa yapmaktadır.Yakalanma korkusundan dolayı Marla bir an önce gitmek istiyordur. Kardeşine bağırarak burada hiç bir şeyin olmadığını ve bir an önce gitmeleri gerektiğini söylemektedir. En sonun da fazlası ile sinirlenen Marla Cahrlie'yi çekerek oradan çıkarmaya çalışır.
Playmobil Filmi Full

2019 animasyon filmi Playmobil, Elindeki oyuncağı gösterir ve bunun sihirli olduğunu iddia eder. Ablasının inanmaması üzerine Marla elinde ki oyuncağı diğer oyuncakların arasına fırlatarak buradan gitmek istediğini söyler. Oyuncağı atması ile deniz feneri figürün den çok büyük bir ışık dalgası yayılır ve orada bulunan bütün oyuncakları içine çeker gözden kaybeder. Marla'nın sadece bakması ile korkuya kapılması kardeşinin başına gelecekleri engellemeye çalışmaktadır. Charlie ablasını dinlemez ve en sevdiği oyuncaklar dan ayrılmadan önce ışığa bir kere dokunmak ister.Ablasının elini tutuyor olması ile bir anda ışığın içine çekilerek başka bir dünya da gözlerini açarlar. Marla gözlerine inanamaz ve ayağa kalktığın da oda diğer oyuncaklar gibi bir oyuncak olmuştur.
2019 Playmobil Filmi HD

Ne olduğunu anlamadan hemen kardeşini bulmak için her yeri aramaya başlar ve en sonun da onu bulur. İkisi bir anda vikinglerin gizli düyasında bir savaşın ortasında kalırlarken nasıl yaşayacaklarını düşünmeye başlarlar. Charlie orayı o kadar çok sevmiştir ki kesinle gitmez istemez. Vikingler ile birlikte savaşmaya başlayan Charlie savaşı kazanır ve vikinglerin komutanı ilan edilir. oyuncak dünyasın dan bir çıkış arayan Marla ne yaparsa yapsın kardeşinin gitmeye ikna edemez ve kendince bir çıkış yolu bulamaz. Sonsuza dek oyuncak olarak kalmaktan korkan Marla Annesi ve babasına söz verdiği gibi Charlie'ye bakamadığını düşünerek üzülür. Charlie'yi ikna edemediği için vikingler ile kalmasına mecburen izin vermek zorun da kalır. Bunu yapmazsa kardeşini sonsuza dek göremeyeceğini düşünür ve Vikinglerin kaptanıyla bir pazarlık yapmaya karar verir. Türkçe Dublaj Playmobil filmi sizlerle bolfilmizle.com da.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!