Piyanist – The Pianist Full Hd İzle

Piyanist – The Pianist Full Hd İzle
1080P 8.3
Yahudiler Nazi rejimi sırasında anlatılmayan acılara maruz kaldılar. Milyonlar hayatını kaybetmiştir. Son 100 yılda birkaç ikonik Yahudi arasında, Władysław Szpilman en önemlilerinden biridir. Polonyalı klasik besteci ve piyanist Yahudi kökenlidir. Soykırımdan sağ kurtulmuştur ve deneyimlerini daha sonra bir filme dönüştürülmüştür.

Nazi işgali altında Polonya da yaşamanın zorlu olduğu dönemde Musevi olduğu için esir kampına gitmekten kurtulur. Ünlü piyanist açlık ve sefalet içerisinde yaşam mücadelesi vermektedir.

Varşova'nın kenar mahallelerinde hayata tutunmaya çalışırken kahramanca Nazilere karşı savaşacaktır. Halkla birlikteliğine devam ederken hiç ummadığı bir anda Alman bir generalin yardımıyla kurtuluş umudu canlanacaktır.

En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar alan Adrien Brody'nin baş rolünde oynadığı The Pianist - Piyanist filmini 1080p kalite de izleyerek eğlenceli vakit geçirmenizi dileriz.


5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı