Palyaço Motel – Clown Motel Spirits Arise 2019 Full izle

Palyaço Motel – Clown Motel Spirits Arise 2019 Full izle
1080P 5.7
Aralarından bir arkadaşlarının evlilik haberine alan gençler ona utamayacakları bi bekarlığa veda partisi hazırlığı içine girerler kendilerini hayalet avcıları olarak tanıtan gençler yaşadıkları küçük kasabada güzel bir parti düzenleyemeyeceklerini bildikleri için ökendilerine yer bakarak şehirlere doğru kaçmaya başlarlar.Sonunda kendilerine uygun bir bekarlığa veda partisi düzenlemek için Las Vegas'a giderler. Burasının onlar için uygun olduğuna karar kılarlar ve arkadaşlarınıda yanlarına alıp uygun bir otel bakmaya başlarlar.Sonunda parti için kendilerine çok güzel bir otel bulduklarını düşünerek Clown Motel'e
girerler burada anlaşmaları yapıldıktan sonra hemen işe koyulurlar ve parti için ne yapmaları gerekiyorsa kocaman bir alışveriş listesi çıkarırlar. Biar an önce otelden ayrılarak şehre doğru yola çıkarlar.

Beraber hem eylenerek hemde yorularak çok güzel bir parti olmasını sağlayacak malzemeler alan gençler şimdi ise sıra bunları hazırlamaya gelmiştir.Kendileri hayaletlere inanan ve sürekli onların peşinde kovalamaca oynayıp bir hayalet yakalamanın heycanı ile sevdikleri işi yapmaya devam edeceklerdir.Hayalet hikayelerinin her zaman gerçek olmadığına inanan insanların aksine kendileri varlıklarını benmseyip hatta arama yollarına çıkmışlardır.Alışverişten dönmeye başlayan gençler otel odasında buluşurlar ve ne aldıklarına bakıp eksik bir şey olmadığını kontrol ederler.İçlerinden biri burada sanki tuhaf bir şeylerin varlığını hissettiğini söyler ve rahatsızlık duyduğunu dile getirerek korkar.Hayatları boyunca bir tek hayalet görmek için çok çalışan gençler bunu bir fırsata olarak görürler.

Gerçekten korktuğunu ifade eden arkadaşı diğerlerinin Clawn Motel'i araştırmak için kütüphaneye giderler ve otel hakkında gerçekten çok fazla ve garip olaylar mevcuttur.Daha eskilere dayanan otelin tarihçesinde ve haberlerden kesilmiş garip gazete küpürlerini görürler. Bir grup gencin parti vermesiyle işlerin nasıl karıştığını anlamaya çalışırlar.Eskiden onların kaldığı yerde parti veren bir grup palyaçonun orada öldüklerini ve bunun tarihe en ölümcül olay olarak geçtiğini görürler.Efsaneye göre orada olanlar yaşananlar ve geriye kalanlar orada ölmüş olan palyaçoların ruhlarının olduğunu öğrenirler.Kendilerinin birer hayalet avcısı olduklarını hiç unutmayan arkadaşlar tabi ki bu palyaçoların ölü ruhlarının neden orada olduğunu ve neden orada öldüklerini araştırmaya başlayarak tüm gerçeği öğrenmeye çalışırlar.

  Tür: Korku Filmleri
  •  Süre: 96 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.452
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
7.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı