Michael Madsen

 1. Welcome to Acapulco 2019 HD film izle
  Tüm Bilgiler
  Welcome to Acapulco 2019 HD film izle Aksiyon, Gerilim 
  Multi Dil
  Welcome to Acapulco izle Matt Booth, yabancı bir düğün için nişanlısıyla buluşmak üzere yola çıktığında, içine girmek üzere olduğu tehlikeli dünyayı hayal edemezdi. İhanete uğrayan ve kurulan Matt, hepsi de gümrükten kaçtığı iddia edilen bir paket arayan CIA'den kaçakçı Welcome to Acapulco full izle bulup paralı asker kiraladı. Her tarafta avlanan Matt, takip etmesi gereken emirleri olan bir dişi avcı olan Ajan Adriana Vasquez'a yardım eder.
  • 2019 Filmleri izle
  • ABD,Bulgaristan,Mexico
  • 720P
  • IMDb 6.3
  • 262
  • 0
  Bir Zamanlar Hollywood’da – Once Upon a Time in Hollywood
  Tüm Bilgiler
  Bir Zamanlar Hollywood’da – Once Upon a Time in Hollywood Dram, Komedi 
  Türkçe Dublaj
  Bir Zamanlar Hollywood'da Türkçe Dublaj izle. Hippi tarzının doruklara ulaştığı 1969 yılında geçen Once Upon a Time in Hollywood filminde, Western filmlerinin yıldızı Rick Dalton ve dublörü Cliff Booth artık tanımadıkları bir şehirde iş bulmaya çalışmaktadırlar. Dalton'un meşhur komşusu Sharon Tate, Charles Manson ve arkadaşlarının işleyeceği kötü bir su üstlerine kalırken komşuları olan Dalton ve Booth'un yolları hiç beklemedikleri bir şekilde bu olayda birleşecektir.Tam bir yıldız patlamasının yaşandığı bu Quentin Tarantino filmi 2019'un enleri arasına girecektir. Oyuncular arasında Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Kurt Russell, Al Pacino daha bir çok yıldız isim bulunmakta. Bir Zamanlar Hollywood'da izle 2019 filmi sizler için sitede.
  • 2019 Filmleri izle
  • ABD
  • 1080P
  • 2.068
  • 3
  Arctic Dogs – Arctic Justice 2019 Animasyon Filmi izle
  Tüm Bilgiler
  Arctic Dogs – Arctic Justice 2019 Animasyon Filmi izle Animasyon, Yakında 
  Fragman
  Arctic Dogs Filmi HD izleArctic justice çok şirin ve beyaz bir Kutup tilkisi Swifty Arctic şehrin en güzel ve onun için en iyi işi olan Blast Teslim Servisi posta odasında çalışır,hayatı normal ve sıradan geçerken bir yandan da çok sıkıldığını hissetmektedir.Çok fazla arkadaşı olmadığı için kendisinin pek arkadaşlık kurma hevesi olmadığı için genelde yanlız takılır işten çıktıktan sonra diğer çalışanlar gibi takılmaz hemen evine doğru yola çıkar ancak bir gün bir Rüyalar Kutup'un yıldızı husky kuryeleri bir Top Köpek olma hayalini kurar. Kendisinin de bir yıldız olabileceğini düşünür ve derin bir hayale dalar.Yarışma için elinden ne geliyorsa yapmaya hazırdır ve o gece bunları düşünerek uyuyamaz sürekli kendine yarışmayı kazanmak istediğini söyler ve şahane bir köpek olduğunu düşünür.Arctic Justice Türkçe Dublaj izleSwifty'nin artık kendini özel hissetmesinin zamanı gelmiştir ve kendini göstermeye başlaması gerekiyordur.En İyi Köpek rolüne layık olduğunu kanıtlamak için gizlice kızaklardan birini alır ve kimseye haber vermeden oradan ayrılarak yola koyulur.Bu kızağın özel yerleri vardır ve onu yönetmesi o kadar da kolay değildir. Gizemli bir yere doğru yola çıkar ve onlar için bir paket sunar. Mekanik ayakları üzerinde dolaşan bu martılar oldukça eğitimli ve bunu yanı sıra tuhaf ve bir o kadar da kibardır. Martı askerlerinden oluşan sadık bir orduyu yöneten bir balina ile tanışır ve kötülük dehası olan Otto Von Walrus ile yüz yüze geldiği gizli bir kaleye rastlar. Swifty ne yaptıklarını anlamak için yanlarına yaklaşarak olayları uzaktan anlamaya çalışır. Bu filmi izleyenler aynı zamanda Terminator 6 izle Bu filmide izlediler.Arctic Justice 1080p Full Animasyon filmi izleKısa süre sonra Von Walrus'un kutup buzlarını eritmeyi ve yüce hüküm sürmek için dünyayı doldurma planını keşfeder. Şimdi, Swifty arkadaşlarının yardımını almak zorunda,hemen çalıştığı yere dönerek durumu bir kaç arkadaşına anlatmaya karar verir ve macera başlar kutup ayısı, Lemmy, dağınık bir albatros, Bertha ve Leopold, iki komplo teorisyeni su samuru ve dünya tilki Jade. Bu dağınık kutup kurdu grubu, Von Walrus'un uğursuz planlarını durdurmak ve günü kurtarmak için bir araya gelmek zorunda kaldı.Birbirlerini çok fazla tanımamalarına rağmen kendi yaşadıkları buzulları kurtararak evlerini ve diğer yaşayan canlıların hayatlarını kurtarmak isterler.Hep beraber bir plan yaparak en kısa süre de yola çıkmaya karar verirler.Swifty arkadaşlarının da yardımı ile artık kendini önemsiz hissetmeyecektir.
  • 2019 Filmleri izle
  • ABD,Canada,İngiltere,South Korea
  • 1080P
  • 310
  • 0