Andrew Stehlin

 1. Mekanik: Suikast Türkçe Dublaj Film izle
  Tüm Bilgiler
  Mekanik: Suikast Türkçe Dublaj Film izle Aksiyon, Gerilim 
  Multi Dil
  Mekanik: Suikast Türkçe Dublaj Film izleArthur Bishop yaptığı maceralar ve öldürdüğü adamlardan sonra işi bırakmaya karar vererek bir tatil bölgesine gider ve her şeyden uzak orada hayatını sürdürmeye başlar.Tabiki kötü adamlar Arthur Bishop'un peşini bırakmamakla ısrarcılar.Kendisini bulup bir iş teklifinde bulunuyorlar fakat Bishop işi kabul etmeyince farklı yollara başvurup Bishop'un kız arkadaşını kaçırmaya karar veriyorlar.Onun sayesinde Arthur Bishop'a istedikleri her şeyi yaptırabileceklerinden çok emindirler.Fakat bu durum birilerini fena halde zor durumda bırakıyor. Arthur'un tek zayıf noktası yani kız arkadaşını kaçırmayı başarıyorlar ve Bishop'un bundan sonra yapacak bir şeyi kalmadığı için adamlara istediklerini vermek zorunda kalıyor.Böylelikle Bishop tekrar iş hayatına dönüş yapıyor.Mekanik: Suikast Full Film izleKız arkadaşını kaçıranlarla bir türlü iletişim kuramamasına rağmen adamlar bir şekilde Bishop'a ulaşıyorlar ve teknede bir görüşme ayarlayarak işten bahsetmek istediklerini anlatıyorlar.Artur görüşmeyi kabul ederke tekneye gidiyor işi almasını isteyen ve bu olayların başında olan bu adam Artur'a bir dosya vererek bu adamı öldürmesini ister ve kesinlikle ölümünü kaza olarak görünmesini sağlamasını isterler.Bishop ölümlerin kaza gibi görünmesini planlamakta fazlasıyla ustadır.Bu kötü adamlar bunu bildiği için Bishop'un kız arkadaşını işi bitirinceye kadar yanlarında tutarak kendi hayatlarını da garanti altına almaktadırlar.Sevdiği kadını kurtarması gerekmektedir.Hayatının aşkını tam da bulmuşken kaybetmeyi göze alamazdır.Mekanik: Suikast 1080P FİLM İZLESevdiği insana kavuşmak için imkansız gibi görünen üç cinayeti işlemesi gereken bir adamın hikayesinde intikamı, aşkı, kanı ve hırsı iyice doruk noktasına ulaşmıştır.tek düşündüğü kız arkadaşının canının güven de olmasıdır.Onun için herşeyi yapmaya göze almıştır.Cinayetleri işleyecekleri yerler ülkenin bir ucundan diğer ucuna uzanan üç farklı şehir ve birbiri ile bağlantısı olmayan üç farklı ünlü iş adamlarıdır.Şimdi ise Artur dünyayı dolaşarak ulaşması imkansız gibi görünen bu adamlara ulaşmak için yola çıkmıştır.Eski bağlantılarında da destek alarak bulmaya çalıştığı ve ne şekilde ölmesi gerektiğini planlamaya çalışan Artur bu zorlu görevleri bitirip hayatının aşkını kurtarmaya gelere onu kaçıranlara bunu ödetebilecek mi? Artur artık kanlı geçmişini geri de bırakarak sadece kız arkadaşı için öldürmeye başlar.
  • 2016
  • ABD,Fransa,Thailand
  • 1080P
  • IMDb 5.7
  • 290
  • 0
  Seçkin Katiller – Killer Elite Film izle
  Tüm Bilgiler
  Seçkin Katiller – Killer Elite Film izle Aksiyon, Gerilim 
  Multi Dil
  Seçkin Katiller Filmi HD Türkçe Dublaj izleEski bir gizli servisin pis işlerini yaparak hayatını kazandıktan sonra emekliye ayrılmaya karar vererek kendi özel yaşam yerine çekilen Danny zamanında ve gençliğinde kendisine hocalık yaparak ve onu koruyarak yetiştirdiği babası sayılabilecek derecede yakın olan bu adam Hunter kendisinin zor durumda olduğunu söylereyerek Danny'den yardım ister.Bu işleri bırakmış olmasına reğmen hayattaki tek dostu denebilecek Hunter'a yardım edebilmek adına tekrardan bu pis işlerin ve silahların konuştuğu ortama tekrar dönmek zorunda olduğunu anlar.Hunter'ın hayatını kurtarmaya çalışaşacak tek kişinin oğlu gibi büyüttüğü ve bildiği her şeyi öğrettiği adam Danny'dir.Kendisini ondan başkasına emanet etmek istemeyeceğini bilen Danny her şeyi bir kenara bırakarak yola koyulur.Seçkin Katiller Full HD 1080p izleBütün ayrıntıları öğrenmeye çalışan Danny alabileceği sorumluluğun çok fazla olduğunu bilmektedir ve bu son işinde bir ayrıntıyı gözden kaçırır. Bu sefer, karşısında en az kendisi kadar yetenekli, eski bir ajan olan Spike vardır. Danny bu işin peşindeyken sevgilisi Anne'nin hayatının tehlikeye girmesi ise zaten durumu yeterince zor olan Danny’in işini çok daha da fazla zorlaştırmaktadır.Karşısındaki bu adamın kim olduğunu en hızlı şekilde öğrenmesi gerekmektedir.Kim olduğunu bilmeden nasıl hareket edeceğini de bilmemektedir.Uzun bir araştırma sürecine girecek vakti olmadığından bir kaç kişi ile irtibata geçip görüşmeler ayarladıktan sonra kendisi kadar iyi ve zeki bir tetikçiyi nasıl yenebileceği konusunda bir fikri yoktur.Seçkin Katiller Online Türlçe Dublaj Film izleVakit geçtikçe dostu Hunter'ın ölüme bir adım daha yaklaştığının farkında olan Danny bir kaç arkadaşının yanına gidip öncelikle hocasını nereye götürdüklerini bulmaya çalışır.Danny bunlarla uğraşırken bu profesyonel tetikçi işin için de Danny'nin olduğunu bildiği için tuzaklar hazırlamay başlar ve en kısa süre de onu nasıl yeneceğini bulmaya çalışır.Karşılıklı bu tetikçilerin birbirlerini tanıma ve tuzak kurma gibi düşüncelerinden dolayı vakit iyice azalmaktadır.Diğer yandan Hunter çaresizlik ve korku içinde bulunduğu yerden kimse ile temase geçemez ve etrafında uçan tek bir kuş bile göremez.Yaşının verdiği yorgunluk ve korku onu her geçen zaman biraz daha ölüme yaklaştığını hatırlatmaktadır.Tek umudu öğrencisi Danny'nin kendisin eulaşmasını beklemektedir.
  • 2011
  • ABD,Avusturalya
  • 720P
  • IMDb 6.2
  • 227
  • 0
  X-Men: Dark Phoenix (2019)
  Tüm Bilgiler
  X-Men: Dark Phoenix (2019) Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Multi Dil
  X-Men: Dark Phoenix Full izleX-Men yaratıcılarından olan filmin hemen hemen devamı olan bu filmde sizlere hd kalitede 1080p olarak filmleri sunmaktayız. Film HD kalitede sizlerin huzurunda ve çift dil seçeneği ile hayata getirilmiştir. Bu filmde diğer filmlere nazaran en güclü rakiplerle mücadele etmek zorunda kalan Jean Grey bu zorlu mücadeleden başarı ile yoluna devam edecekmi dersiniz?Film'de bol bol bilim kurgu sahneleri olacaktır aynı zaman uzay kurtarma sahneleride sık sık yaşanacağa benziyor. Filmde zorluklar olması gerektiğinden Jean önemli ve kozmik bir güç ile malesef sarsılacaktırX-Men: Dark Phoenix HD izleKendi kendine öldüğünü zanneden Jean eve geldiğinde gücünün daha fazla arttığını fark eder ve buna istinaden daga istikrarlı ve kendinden daha emin yola çıkmanın kararını almıştır.Ama unuttuğu birşey vardı ona bahşedilen bu exra gücün dengesininden bozduğunu fark etmiştir. Bunun üzerine kendine bir savaş çizimi yapması gerekmekte oldup bu konuda iyi düşünüp stratejilerini ona göre yapması gerekmektedir. Ve bununla yaşamanın bu denge bozukluğunun bir şekilde kendisinden gitmesi için stratejik hamleler yapmak zorunda kalacaktır. Savaşta bu denge bozukluluğu kendisini ölüme götüreceğini biliyordur. Bunun üzerine Jeaan bu denge bozukluğunda anladığı kendine sınırsızca bir güç aldığını anlamıştır ve bu güç bütün dünyayı yok edeceğini anlamıştır.X-Men: Dark Phoenix Türkçe Dublaj izleİstemedenden olsa artık kontrolden çıkmaya başlayan Jean kendisine bahşedilen bu sınırsız güç ile etrafındaki doslarına sevdiklerine zarar vermeye başlamıştır. Ve haliyle X-Men yapısının yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlamıştır ve bu duruma bir dur demesi lazımdır. Bu durumda ekip tamamen parçalanmanın eşiğine gelmiştir ve Jean bu ekibi muhakkak tekrar bir araya getirmek zorundadır bunun başka bir açıklaması kalmamıştır, aksi taktirde bu girdiği zorlu savaşta yenileceğini bilmektir. Aslında olması gereken sadece Jean'ın kurtulması değil bütün ulusun kurtulmasıdır. Bunun Jean'da bilmektedir. Sonuç itibari ile tek hedefi bütün dünyaya hükmetmek isteyen ezeli düşmanları bu dünyadan def etmek dünya ulusunu refaha ulaştırmaktadır.Bolfilmizle.com sizlere bu filmi çift dil eklemiş ve filmi izleyen siz değerli ziyaretçilerimizin film hakkında yorumlarını yapmaları lazımdır. iyi seyirler dileriz.
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.3
  • 966
  • 0