Al Pacino

 1. Bir Zamanlar Hollywood’da – Once Upon a Time in Hollywood
  Tüm Bilgiler
  Bir Zamanlar Hollywood’da – Once Upon a Time in Hollywood Dram, Komedi 
  Türkçe Dublaj
  Bir Zamanlar Hollywood'da Türkçe Dublaj izle. Hippi tarzının doruklara ulaştığı 1969 yılında geçen Once Upon a Time in Hollywood filminde, Western filmlerinin yıldızı Rick Dalton ve dublörü Cliff Booth artık tanımadıkları bir şehirde iş bulmaya çalışmaktadırlar. Dalton'un meşhur komşusu Sharon Tate, Charles Manson ve arkadaşlarının işleyeceği kötü bir su üstlerine kalırken komşuları olan Dalton ve Booth'un yolları hiç beklemedikleri bir şekilde bu olayda birleşecektir.Tam bir yıldız patlamasının yaşandığı bu Quentin Tarantino filmi 2019'un enleri arasına girecektir. Oyuncular arasında Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Kurt Russell, Al Pacino daha bir çok yıldız isim bulunmakta. Bir Zamanlar Hollywood'da izle 2019 filmi sizler için sitede.
  • 2019 Filmleri izle
  • ABD
  • 1080P
  • 1.991
  • 3
  The Irishman – İrlandalı
  Tüm Bilgiler
  The Irishman – İrlandalı Biyografi, Dram 
  Türkçe Dublaj
  The Irishman Türkçe Dublaj izle, dünya Savaşında çok zorlu dönemler den geçip oradaki savaş meydanın da görev almış zamanın eski bir askeri olarak anılan Frank Sheeran, yıllar boyu paralı askerlik yapıp bir suç örgütüne bulaşmıştır. Bu örgütün adı Bufalino suç örgütüdür.Uzun zamandır Bufalino için çalışmaktadır. Frank Sheeranın yaşadığı bu kısa hayatının konu olmaya değer bölümlerin den yapılmış olan filmdir. Amerikan tarihinin en eski ve en gizemli suç olaylarından biri olan nerede olduğu hala bilinmeyen eski suç ortağı olan işçi lideri Jimmy Hoffa'nın bir andan kimseye fark ettirmeden ortadan kayboluşunun nasıl olduğunu da çözmeye çalışmaktadır.Dünya savaşın da gazi olduktan sonra emekli olup şehirden taşınmak zorunda kalmıştır.The Irishman Filmiİşte tüm bunlarla The Irishman filmi, güçlü bir mafyaya tetikçilik yapmakta olan Frank Sheeran yıllar boyu Buflino için ünlü isimleri ve zengin olan iş adamlarının dolandırıcılığı ve öldürülmesi gereken kişilerin ölümün de büyük rol oynamaktadır.Frank Sheeran İrlandalı lakabıyla tanınıp bilinmektedir.Bunun yanı sıra devlet için de çalışan Frank Sheeran işçi sendikasının başıdır.Eskiden devleti için savaşan Frank Sheeran artık bir mafyanın tetikçisidir ve çok ünlü bir seri katildir.Frank Sheeran isyankar asi ve hırçın kızı olan Peggy babasının yaptıklarını onaylamamaktadır.Hatta karşısın da durmaktadır.Sendika başkanların dan en iyi arkadaşı olan jimmy Holfa Frank Sheerannın kızına olan tutkunluğu ve aşkıyla bilinmektedir. Peki The Irishman Türkçe Dublaj filmini nereden izleyelim derseniz tabi ki bolfilmizle.com da.2019 The Irishman Full izlePeggyi fazlasıyla önemseyen Jimmynin ortadan kayboluşu bir anda her şeyin değişmesine sebep olmaktadır. Jimmynin kaybolması ile beraber Peggy babası ile çalışmak zorun da kalıp onun nereye gittiğini ya da kim tarafından kaçırıldığını öğrenmek zorundadır.Frank Sheeran kaybolan arkadaşının hiç bir iz bırakmaması olayı oldukça çıkmaz bir hale sokmaktadır. Öldürüldü mü yoksa kendi isteğiyle mi ortadan kayboldu çok fazla sorunu ortaya çıkarmaktadır ve yaşananların ne anlama geldiğini henüz anlamamaktadır.Kendi kızının mutluluğu için elinden geleni yapacak olmasına rağmen henüz bir çözüme ulaşamayan Frank Sheeran bu işi çözmek için de yine tetikçiliğini yaptığı mafya dünyasına adım atarak tekrar İrlandalı olmak zorundadır. The Irishman izle film hd kalitede bolfilmizle.com da. Türkiyede İrlandalı ismiyle yayınlanacak olan film şimdi sizlerle.
  • 2019 Filmleri izle
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.5
  • 223
  • 0
  The Godfather 3 – Baba 3
  Tüm Bilgiler
  The Godfather 3 – Baba 3 Dram, Suç 
  Türkçe Dublaj
  The Godfather 3 Türkçe DublajThe Godfather 3 Türkçe Dublaj izle, yapımın 3. ve son filmi olan Baba 3 filmiyle  sizlerleyiz.  Ailenin güçlü lideri Michael Corleone şimdilerde 60 yaşındadır. Hem yaşlılığı hem de yorgunluğu sebebiyle kendisine yeni bir varis ve lider aramaya başlamıştır. Bu kişiyi bulduktan sonra Michael bu suç dünyasından çekilmeyi ve ailesini de bundan çıkartmayı düşünüyordur. Bu sayede ailesini suç örgütü olmaktan çıkartıp yasal işler yapan bir konuma getirecektir.The Godfather 3 izleBunu gerçekleştirebilmek için dindar bir kılıkta Vatikan'ın sahip olduğu şirkete ortak olmayı düşünür. Ortaklık içinde 600 milyon dolarlık bir rüşvet vermiştir. Elbette işler düşündüğü gibi gitmez ve paranın üstüne yatarlar ve ortalık savaş alanına döner.The Godfather 3 Full izleThe Godfather 3 filmi, Düşmanları ise bunu fırsat bilip Corleone ailesini ortadan kaldırmayı düşünürler. Vincent ailenin yeni varis adayıdır. Bu işlere bakmasının zamanı gelmiştir. Vincent Michael'ın yigenidir. Onun bu konuma gelmesinin tek şartı Michael'ın kızı Mary'den vazgeçmesidir.  1990 yapımı olan The Godfather 3, aksiyonu biraz daha az olduğu için bazı sinema severler tarafından serinin zayıf filmi olarak bilinir. Bize göre ise mükemmel bir final içeren bölümdür.
  • 1990 Filmleri izle
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 8.2
  • 511
  • 0
  Godfather 1 – Baba 1
  Tüm Bilgiler
  Godfather 1 – Baba 1 Dram, Suç 
  Türkçe Dublaj
  Godfather 1 Türkçe DublajGodfather 1 Türkçe Dublaj izle, sinemanın şaheseri olan filmlerden Godfather 1 yani Baba 1 filmi, 1940’lar ve 1950’lerin Amerika’sında yaşayan, İtalyan mafyasının hayat öyküsünü anlatıyor. Sicilya'dan göç eden Corleone ailesi, Amerika'ya adapte olmaya çalışırken kendilerini kullanmaya, haraca bağlamaya, türlü olaylarda aileyi kalkan yapmaya zorlarken; karşı koymaya başladıklarında bunda iyi olduklarını fark ederler ve kendilerini beklenmedik bir yaşantı içinde bulurlar. Hem ailenin katı aile geleneği, hemde acımasızlığı birleşince önlerine çıkanı yok etmeye başlarlar. Bir süre sonra bu ailenin ismi Amerika'da duyulmaya ve korkulmaya başlar.Godfather 1 izleDon Corleone’nin kızı Connie’nin evlilik gününde, Michael babasıyla küslüğü sonlandırır. Michael bu İtalyan ailenin en küçük oğlu ve  savaş gazisidir. Don bir gün suikaste uğrayıp işleri artık yönetemeyecek hale gelince, yönetimi Michael ve abisi Sonny ele alır. Danışmanları Tom Hagen’in de desteği ile diğer mafyalara savaş başlatan Corleone ailesi, eski tip savaş yöntemlerini de değiştirmeye başlar. Baba 1 filmi sitemizde hd kalitede. Godfather 1 türkçe dublaj izle sizin sevdiğiniz kalitede.Godfather 1 Filmi Full
  • 1972 Filmleri izle
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 9.0
  • 731
  • 0