Adrian Martinez

 1. Lady ve Tramp 2019 Animasyon Türkçe Dublaj Film izle
  Tüm Bilgiler
  Lady ve Tramp 2019 Animasyon Türkçe Dublaj Film izle Komedi, Romantik 
  Türkçe Dublaj
  Lady ve Tramp 2019 izleLady adında şımartılmış bir dişi köpek ile Tramp adındaki bir sokak köpeğinin hikayesini konu ediyor. Sahipleri ile beraber mutlu bir hayat süren Lady, eve yeni bir üyenin gelmesi ile evdeki yerinin sarsıldığını düşünür. Artık evde istenmediğini düşünen Lady, evden ayrılarak sokaklarda yaşamaya başlar. Sokakta bir erkek köpek olan Tramp ile tanışan Lady, ondan tasmasız bir şekilde nasıl yaşanacağını öğrenir.Lady ve Tramp 2019 Full izle
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.1
  • 35
  • 0
  Lady and The Tramp izle
  Tüm Bilgiler
  Lady and The Tramp izle Komedi, Romantik 
  Türkçe Dublaj
  Lady and The Tramp izle, Şirin ve güzeller güzeli Lady isimli bu köpek çok zengin bir ailenin yanın da kalmaktadır. Fazlasıyla aldığı ilgiden dolayı yeterince şımarık ve burnu hava da bir köpektir.Sahiplerinin onun için her şeyi yapması Lady'nin onların bir çocuğu olduğunu anlamıştır.Hayatından yeterince memnun olan Lady genel de camın önünde oturup dışarıda gezen ve zor şartlar da yaşayan köpeklere bakar.Kendisi en iyi yiyecekleri ve en iyi yatağı olan bir köpektir.Bunun yanı sıra Lady çok kıskanç bir köpektir de ailesinin kimse ile paylaşmak istemez ve eve gelen herhangi bir hayvanı da sokmamaktadır.Ara da bir de olsa bazılarına yakınlık gösterdiği de olmuştur ama genelde kimseyi istemez ve sevmez.Ailesinin şımarttığı Lady kraliçeler gibi büyük bir evde yaşamaktadır. Lady and The Tramp filminde kaçırmamanız gereken sahnelerden.2019 Lady and The Tramp Türkçe DublajBir gün Ailesi eve başka bir köpek ile gelir ve Lady'e onun artık burada kalacağını ve burasının onun da evi olduğunu söyler.Bunu gören Lady gelen bu köpek için oldukça kötü planları vardır.Onu evden göndermek için çeşitli hilelere başvurarak yapılan ve ortaya çıkan sorunları yeni gelen bu zavallı köpeğin yaptığını düşündürerek onu evde göndermeye çalışır.Bir kaç denemesinden sonra olayların hiçte istediği gibi gitmediğini gören Lady çareyi oturup düşünmekte bulur. Aileye yeni bir üyenin gelmesi onun için çok acınası bir durumdur ki ailesinin ondan sıkıldığını ve artık onu sevmediklerini düşünür. 2019 Lady and The Tramp filminde bu konu üzerinde oldukça üzülen ve ne yapması gerektiğini bilmeyen Lady çareyi evi terk etmekte bulur.O gece sessizce evden ayrılır ve kendince ailesine veda ederek yollara çıkar.2019 Lady and The Tramp FilmiLady artık sokaklar da nasıl yaşayacağını öğrenmek zorundadır.Geceleri uyumaktan korkmaya başlar ve yalnız olduğu için de ne yapacağını bilemez.Evine dönmeyi hiç düşünmeyen Lady üzgün bir halde bir duvarın köşesin de otururken erkek bir köpek olan Tramp ile tanışır.Onu kendisinin yanında olmasına fazlasıyla sevinen Lady bir arkadaş edindiği için de yeterince mutlu olmuştur. Lady Tramp'a sokaklar da nasıl yaşamı gerektiğini nasıl öğreneceğini sorar. Tramp'ın da yardımı ile bunu başaracağını söyler. Lady Tramp ile beraber gerçek hayatın kurallarını ve nasıl yaşaması gerektiğini öğreneceği için çok mutlu olmuştur.İkisinin güzel bir dostluk kurduğunu hissettikten sonra ailesini özlediğinin de farkına varmıştır.Bakalım Lady onu bu zor günlerin de yanın da olup yardım eden arkadaşı Tramp ile mi kalacak yoksa ailesine mi dönecek. 2019 Lady and The Tramp filmi bir çok ünlüyü bir araya getirmiş.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • 107
  • 0
  Acayip Güzelim – I Feel Pretty 1080p Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Acayip Güzelim – I Feel Pretty 1080p Türkçe Dublaj izle Komedi 
  Türkçe Dublaj
  Acayip Güzelim Full izleHayatında iyi bir işe güzel bir daireye fazlaca para ve güzel dostukları olmasına rağmen hayatından hiç mutlu değildir.Renee özgüveni düşük ve kendini hiç beğenmeyen sürekli dahagüzel olmak isteyen şişman bir kadındır.Çevresinin ona çirkin gözlerle bakmasından zorbalığa uğramasından bıkmış usanmıştır.Kendine sürekli güzel olmak istediği söyleyen ve sürekliaynaya bakıp bir türlü güzel olmadığını ve şişman olduğunu düşünen Renee keendine gözgüveni çok düşük bir kadındır.Dostlarıyla beraber toplandıkları zamanda sürekli güzel olmasıgerektiğini söyleyen Renee bunu bir türlü başaramayacağını düşünür ve her zaman üzgün bir şekilde hayatına devam eder.Bir gün gittiği spor salonunda çok güzel bir kızla tanışır.Acayip Güzelim 1080p izleVe ona senin kadar güzel olmak istiyorum makyaj malzemelerinin yapamayacağı şeyler bunu nasıl başardığını bilmek ve bende senin gibi olmanın hayalini kuruyorum der. Hayatındabir mucize olmasını o kadar çok ister ki bir dilek kuyusuna gider ve lütfen sadece çok güzel olmak istiyorum der herkesten çok güzel sadece güzel olmak istiyorum der ve elindekiparayı dilek kuyusuna atar.O anda cebinden bir ayna çıkarır ve kendine tekrar bakar. hiç değişmediğini gören Renee üzülerek eve geri döner. Terminator 6 izleRenee her her zaman ki gibi ewden çıkarve spor salonunda bir kaza geçirir. Başına aldığı ağır darbe sonucunda hastaneye kaldırılır.Hafızasında sorunlar oluşur ve beyninin bir bölümü hasar alır.Acayip Güzelim Türkçe Dublaj izleİyileşmeye başladığı zamanda aynaya bakar bir anda kendini özgüveni yüksek çok çekici ve güzel bir kadın gibi görür.Sürekli kendinin çok güzel olduğunu söyler.Hayatındaki herşeybir anda değişmeye başlar iş yerindeki terfisi yeni yüzler yeni şirketler daha fazla para ve çalıştığı kozmetik firmasının yeni yüzü olur.Bir anda şöhret basamaklarını hızlıca tırmanmayabaşlar.Arkadaşlarının ne olduğunu bilmediği Renee yeni kişiliği kendine olan özgüveni ve sempatikliği ile neler kazanacak kendine gerçekten bir erkek arkadaş bulacak mı? Ya daRenee ne kadar güzel olduğunu düşünürken görüntüsünün hiç değişmediğinin hep aynı şiman kadın olduğunun farkına varmaya başlayınca ve kendinin aslında kim olduğunu hatırlayıncaneler yaşayacak ve neler yapacak özgüveni yerine getirecek olan güzel bir komedi.
  • 2018
  • ABD,China
  • 1080P
  • IMDb 6.4
  • 365
  • 0