Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili izle

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili izle
1080P 6.8
1897'de Dracula ve arkadaşları Budapeşte'ye kılık değiştirerek seyahat ederler. Dracula'nın can düşmanı Profesör Abraham Van Helsing trene biner ve canavarların kimliğini ortaya çıkarır. Canavarlar çatıdan tırmanarak kaçar ve Dracula arkadaşlarını güvenliği için trenden iter.

Günümüzde Dracula, otel işini kızı Mavis ve damadı Johnny ile yapar. Drac, birisiyle tanışma girişimlerine rağmen karısı Martha'nın ölümünden beri bekar kaldığı için depresyondadır. Bunu fazla çalışma stresi olarak değerlendiren Mavis, tatil aile tatili ayarlar. Dracula, Johnny, Mavis, Dennis ve otel misafirleri Legacy adlı bir yolcu gemisine binerler.

Dracula geminin insan kaptanı Ericka'yı görür ve etkilenir. Ericka, gizlice büyük dedesi Abraham Van Helsing'in özel odasına gider. Van Helsing ölümü önlemek için vücudunu makinelere bağlamıştır. Tüm canavarları ortadan kaldırma planı yapar. Gemi kayıp Atlantis şehrine varışında imha edilecektir.

Dracula endişeli bir şekilde Ericka'yı bir randevuya çıkarır ve Ericka bunu onu öldürmek için başka bir fırsat olarak görür. Kabul eder. Issız bir adada yemek yerler. Ericka beklenmedik bir şekilde birbirlerinin geçmişlerini öğrendikten sonra Drac'a aşık olmaya başlar. Mavis, Dracula'nın Ericka ile ilgilendiğini keşfeder ve Ericka'dan şüphelenir.

Dracula Ericka'nın torunu olduğunu öğrenir ve Ericka onu reddeder. Pişman olan Ericka, Van Helsing'e İmha Aracını verir ve dans partisinde canavarlara tuzak kurar. Babasını sürekli depresif gören Mavis, Johnny'den tavsiye alır ve babasına Ericka ile konuşmasını söyler. Dj pistine Helsing gelir ve Ericka'nın torunu olduğunu söyler. Canavarları yok etmeye çalışır.

Bu arada Dracula Kraken'i durdurmaya çalışır fakat yaralanır. Ericka Dracula'yı Kraken'den kurtarır ve yıkımı durdurmak için büyük büyükbabasına yalvarır ve Drac'a olan sevgisini itiraf eder. Helsing sinirden ikisine de saldırır. Kraken'i sakinleştirmek için Johnny pozitif şarkılar çalar. Kraken rahat ve mutludur. Van Helsing de dans etmeye başladığında kayar ve düşer. Dracula onu kurtarır. Nezaketinden etkilenen Van Helsing canavarlardan özür diler.
  •  Süre: 97 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 308
  • Beğen: 1
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı