Online Vahşet 2019 izle

Online Vahşet 2019 izle
720P 5.0
Korku dalında iddalı olan Online Vahşet filmini özel efekleriylede gözünüzü kırpmadan izleyeceksiniz.  Sıradan hayat süren Alex ailevi problemlerden
dolayı yaşadığı şehirden sıkılarak Berlin'e yerleşir. Haberdar olan arkadaşları Alex'e gitmeden önce veda gecesi planlamaya karar verirler.  Veda gecesinde her şey güzel gitmektedir fakat beklenmedik şeyler olmaya başlar. Önceleri Alex arkadaşlarının şaka yaptığını düşünüp ciddiye almasa da durumun giderek kötüye gitmesiyle panikler.

Gençler arasın da yeni,yeni trend olan Fremed adında bir uygulama gençlerin hayatını sonsuza dek değiştirecektir. Uygulama internet üzerinden canlı yayın yapan vahşet
sitesidir. Bu uygulama herhangi ortamdan birisinin telefonuna bağlanarak ortamı canlı milyonlarca kişiye aktarmaktadır. Uygulamanın adı Online Vahşet'tir. Alex ve arkadaşları için eğlenceli başlayan gece artık Framed de yayınlanan bir hayatta kalma gösterisine dönüşmüştür. Kız arkadaşı öldürülen Alex kaçmak yerine kalıp kötülük sisteminin kurucusu ve oyuncularıyla savaşmaya karar verir.

Yaşam savaşı veren Alex ve arkadaşları internette farkında olmadan sansürsüz izlendiklerinden habersiz milyonlarca kişi tarafından sonlarının ne olacağı merakla beklenir.Uygulamanın dahada çok tutması için Framed yöneticileri tecavüz, insanları testereyle kesme yada canlı canlı insan yeme eylemlerinden çekinmezler. Alex ve arkadaşları bu oyundan canlı çıkıp uygulamanın tüm dünyaya gerçek yüzünü anlatabilecekler mi? İspanya yapımı olan Online Vahşet'in yönetmenliğini Marc Martinez Jordan'ın yaptığı film son zamanların en başarılı korku filmi olmaya adaydır.
9.3
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Samir Qasimov 24 Ağustos 2019 23:21:35

    basla bakalim