Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı izle

Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı izle
1080P 8.4

Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı - Mortal Kombat Legends: Scorpions Revenge 2020 Filmi Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı 1080p Tek Parça izle


Japonya'da Shirai Ryu büyük ustası Hanzo Hasashi ve küçük oğlu Satoshi, rakibi olan Lin Kuei klanı ve birkaç ninja tarafından eve giderken pusuya düşürülür. Hanzo, Lin Kuei'nin karısı Harumi de dahil olmak üzere Shirai Ryu'ndakilerin geri kalanını katlettiğini keşfetder ve sonrasında hepsini öldürür. Lin Kuei'nin Büyük Usta Sub-Zero'u görünür, donma yeteneklerini Hanzo'yu buzda tutmak için kullanır ve daha sonra Satoshi'yi öldürür.

Daha sonra Hanzo'yu boynundaki saçağı ile çarparak öldürür. Netherrealm'ın derinliklerinde Hanzo gizemli bir şekilde yeniden canlanır. Sub-Zero'dan intikamını tam olarak alabilmesi için büyücü Quan Chi ile tanışır. Artık Hanzo kendini Akrep olarak adlandırır .

Bu arada Raiden ve Shaolin keşişi Liu Kang , büyücü Shang Tsung'un ev sahipliğinde Mortal Kombat turnuvasına katılarak Earthrealm'i savunmak için hazırlıklar yaparlar. Turnuvanın galibi Dünyanın kaderini belirlemek için Tsung ile savaşacaktır.

Earthrealm kahramanlarını durdurmak için Kano suikastçılarının onları öldürmek için adaya sızmasını sağlar fakat hepsi Akrep tarafından öldürülür. Johnny ve Sonya, Jax'ı kurtarmak için Kano'yu kovalar. Johnny, Sonya ve Jax Kano'yu öldürür. Shang Tsung, Earthrealm'in işgali için hazırlıklar yapması emredilmeden önce Shao Kahn tarafından başarısızlığı nedeniyle işkence görür.

Ed Boon ve John Tobias tarafından yaratılan dünya çapındaki başarılı oyuna dayanarak, Mortal Kombat Efsaneleri: Akrebin İntikamı, Outworld ve Earthrealmin şampiyonları arasında yüz yılda bir düzenlenen turnuvaya ışık tutuyor. Tüm Dünyanın ve vatandaşlarının kaderini belirleyecek bir rekabet.
  •  Süre: 80 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.318
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı