Ölümcül Deney 4: Ölümden Sonra izle

Ölümcül Deney 4: Ölümden Sonra izle
1080P 6
Yok olma olaylarından bir yıl sonra Alice ve klonları Tokyo'da bulunan Umbrella HQ'ya saldırır. Tiltrotor uçağından kaçan ve patlayan Albert Wesker hariç tüm şubeyi katlederler. Gerçek Alice önceden gitmişti ve Wesker'ı öldürmeye çalışır. İnsanüstü yeteneklerini kaldırmak için ona bir antivirüs enjekte eder. Uçak dağlara çarpar ve sadece Alice hayatta kalır.

Altı ay sonra Alice uçak ile Alaska'ya giderek Arcadia adlı güvenli bir sığınağa gider ancak sadece terk edilmiş uçakları bulur ve vahşi bir Claire Redfield tarafından saldırıya uğrar. Alice, Claire'in göğsündeki örümcek benzeri bir cihazı yok eder ve amnezisini verir. Onu sakinleştirir. Binlerce ölümsüzle çevrili bir hapishanede yaşayan kurtulanları Los Angeles kalıntılarında bulurlar. Hayatta kalan grubu hapishanede yöneten Luther West, Wendell, Crystal Waters, Bennett, Kim Yong ve Angel Ortiz'dir. Ölümcül Deney 4: Ölümden Sonra Resident Evil: Afterlife Full HD 1080p Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı Tek Parça Donmadan Bol Play keyfi ile izle...
9.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!