Ölüm Hattı – Cellular Türkçe Dublaj Film izle

Ölüm Hattı – Cellular Türkçe Dublaj Film izle
1080P 6.3
Aksiyon, gerilim kategorisinde olan Ölüm Hattı zamanının en çok izlenen filmlerin başında gelir. Aksiyon sevenler mutlaka bu filmi izlemiştir. Jason Statham filmi olmasına karşın yeteri kadar kamera karşısında gözükmemesi seyirciden en çok şikayetler arasında.

Ölüm Hattı Konusu


Jason Statham bu filmde kötü rolde yer alıyor. Yeraltı dünyasından aldığı talimatlar hiç tanımadığı Jessicayı kaçırır. Jessica kaçırıldıktan sonra sadece okuldaki çocuğunu düşünmektedir.

Jessica çocuğunu kurtabilmek için bulduğu telefonla rastgele numara arar. Aradığı numarada karşısına çıkan Ryan durumu polise haber verir fakat polis onu ciddiye almaz. Bu sırada mafya Jessica'nın da oğlunu ele geçirmiştir.

Ryan ile iletişime tekrar geçen Jessica bu sefer kendisini kurtarmasını ister. Basit, sade hayatı olan Ryan aksiyonun içerisinde hiç olmadığı kadar kendisini bulur.

Ölüm Hattı Türkçe Dublaj ve Altyazılı Bolfilm'deJason Statham'ın yeni meşhur olmaya başlarken rol aldığı 2004 aksiyon, gerilim yapımı Ölüm Hattı Cellular filmini keyifle izleyebilirsiniz. Jason Statham filmleri sayfamızdan bütün filmlerini izleyebilirsiniz.
8.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı