Ölü Adam – Dead Man izle

Ölü Adam – Dead Man izle
1080P 7.3

Ölü Adam - Dead Man Full HD 1080p Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı Tek Parça izle


Dead Man- Ölü Adam, genç bir adamın bilinmeyen bir dünyaya yaptığı fiziksel ve içsel yolculuğun tatlı bir hikayesi...  John Deep'in canlandırdığı William Blake ödül alma şansı tanımıştır. William Blake 19. yüzyılın 2. yarısında Amerikanın unutulmuş batı sınırlarına uzun bir yolculuğa çıkar. Yolculuk esnasındayken kaybolur ve feci şekilde yaralanır.

İsmi Nobody  olan tuhaf ve serseri görünüşlü bir kızılderili ile tanışmasına sebep olur. Nobody, Blake in ölmüş şair William Blake olduğunu düşünür ve inanmaya başlar. Aralarında geçen bu garip tanışma William Blake'yi komik ve zorlu olayların içine ard arda sürükleyecektir. Bir gün Blake yanlışlıkla kanun dışı olaylara bulaşmak zorunda kalır. Artık kendi kimliğinden gittikçe uzaklaşır ve katile dönüşür. Bu acımasız dünyada yaptığı ruhani yolculuk Blakei aynanın diğer tarafında hiç bilmediği başka bir dünyaya götürecektir...
6.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!