Olağanüstü Hulk izle

Olağanüstü Hulk izle
1080P 6.2
Virginia'daki Culver Üniversitesi'nde Genel Thaddeus "Thunderbolt" Ross buluşur. II. Dünya Savaşı'nda Rus'lar yeniden yaratmayı umduğu “süper asker” programının bir parçası olan deney başarısız olur ve gama radyasyonuna maruz kalan Banner'ın Hulk'a dönüşmesine neden olur.

Beş yıl sonra Banner bir şişeleme fabrikasında çalışır. Rocinha'da , Rio de Janeiro onun durumu için bir çare ararken Brezilya'da yaşayan internette anonim olarak sadece "Bay Blue" olarak bilinen bir meslektaşı ile işbirliği yapar.

Kontrollü olmak için Yoga tekniklerini öğrenir ve beş ay içinde hiç dönüşmez. Banner parmağını kestikten sonra bir damla kanı şişeye düşer ve sonunda Milwaukee, Wisconsin'deki yaşlı bir tüketici gama hastalığına yakalanır. Banner'ı izlemek için şişeyi kullanan Ross, Emil Blonsky liderliğindeki özel bir kuvvetler ekibi gönderir.

Banner, Hulk'a dönüşür ve Blonsky'nin takımını yener. Ross, Banner'ın Hulk nasıl olduğunu açıkladıktan sonra Blonsky ona hız, güç, çeviklik ve iyileşme sağlayan az miktarda benzer bir serum eder. Fakat bu serum aynı zamanda iskeletini deforme etmeye ve bozmaya başlar. Banner Culver Üniversitesi'ne geri döner ve Betty ile tekrar bir araya gelir.

Blonsky tekrar onunla uğraşmaya başlar. Bruce Hulk'a dönüşür ve ciddi şekilde yaralar ve Betty ile birlikte kaçar. Hulk Bruce'ye dönüşür ve Bay Blue ile iletişime geçer. Bay Blue aslında hücresel biyolog Dr. Samuel Sterns'dir. Banner'ın durumuna karşı olası bir panzehir geliştirdiğini söyler. Başarılı bir testten sonra Banner'a, panzehirin yalnızca her bir dönüşümü tersine çevirebileceği konusunda uyarır.

Banner'ın kan örneklerini Brezilya'ya gönderilmiştir. Hulk'un kanı ordunun eline düşer diye korkan Banner kan akışını yok etmek ister. Bu arada Blonsky kurtarılır. Banner'ı gözaltına almak için Ross'un güçlerine katılır.Banner ve Betty yakalarlar ve bir helikopterde götürürler.

Sterns Hulk'un gücüne sahip olabilmek için Blonsky'ye Hulk'un kanını enjekte eder ve Blonsky Hulk'unkini aşan boyut ve güce sahip bir yaratık olur. Abomination'a dönüşür. Sterns'e saldırır. Hulk'un Blonsky'yi durdurabilecek tek kişi olduğunu fark eden Banner, Ross'u onu serbest bırakmaya ikna eder.

Ross'un helikopterinden atlar ve yere çarptıktan sonra dönüşür. Harlem boyunca Hulk savaşır. Neredeyse bir zincirle boğarak Blonsky'yi öldürecek hale sokar. Ancak Betty'nin yalvarmasını duyduktan sonra öldürmez. Betty ile huzurlu bir an yaşadıktan sonra Hulk New York'tan kaçar. Bir ay sonra Banner Britanya Kolumbiyası Bella Coola'dadır. Dönüşümünü bastırmak yerine kontrollü bir şekilde dönüşmeye başlar. Tony Stark Ross'a yerel bir barda yaklaşır ve ona bir takımın bir araya getirildiğini bildirir .
  •  Süre: 114 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.031
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
6.3
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı