Oblivion Full Hd 1080p Tek Parça Altyazılı-Dublaj izle

Oblivion Full Hd 1080p Tek Parça Altyazılı-Dublaj izle
1080P 6.5
Jack Harper 14 Mart 2077'de Dünya'nın durumunu anlatır. Altmış yıl önce uzaylılar Ay'ı yok etmek ister. Dünya'daki kaynakları kullanabilmek için işgal eder. Uzun süren savaşta insanlık kazanır fakat kullanılan silahlar Ay gezegeninin bir çoğunu mahveder.

Harper ve ortağı Victoria Dünya'da az sayıdaki insanlar arasındadır. Bir ekip olarak çalışırlar. Savaş uçaklarını onarır, jeneratörleri korurlar. Görevlerine odaklanmaları için bütün anıları silinir. Jack Dünya'da kalıntılar gördükçe tedirgin hisseder, hayaller görür. Hayalinde tanımadığı esmer bir kadın vardır.

Harper görevdeyken uzaylıların Empire State binasına koordinatları iletmek için bir anten koyduğunu fark eder. Vericiyi söker ve Vika'ya (Victoria) sınır bölgesini kontrol edeceğini iletir. Bunun yerine özel bir vadide Dünya'nın kalıntıları ile oluşturduğu gizli yeri ziyaret eder.

Rahatça uzanırken gözkyüzünden drone geldiğini ve saldırı yaptığını fark eder. Kendini kollarken başka bir insan olduğunu görür ve korur. Kadının ismi Julia'dır ve eve götürür. Vika'ya misyondan sorumlu Sally' söylememesini ister. İçine şüphe düşer.

Julia, Harper'a kocası olduğunu söyler ve uzaylı olarak nitelendirilenlerin aslında insan olduğunu göstermek için bir alana götürür. Durum karşısında oldukça şaşkındır. Vika ise gizlice her şeyi rapor eder. Harper Vika'yı bilgilendirmek için eve gittiğinde Vika onu içeri almaz.

Sally'i öldürmek için üsse gittiklerinde milyonlarca insanı klonladıklarını görür. Harper'ın yerine klonunu bile koymuşlardır. Julia, Sally'i öldürür ve Sally ölmeden önce butona basarak Vika'yı öldürme yetkisi verir. Klonların bulunduğu yer patlatılır ve Tet komple yok olur. Yeryüzündeki Julia göl evinde patlamayı görür. Üç yıl sonra kızı ve direniş üyeleri ile birlikteyken Tech 49 Jack ile Tech 52 Jack karşılaşır.
  •  Süre: 124 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.287
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!