Nimona Türkçe Dublaj 1080p izle

Nimona Türkçe Dublaj 1080p izle
720P 9
Nimona Türkçe Dublaj izle, dünyanın büyük teknolojiler ile gelişmesi ile beraber bütün evrende ki işleri artık robotlar yapmaktadırlar. İnsanların yapacakları bir çok işten artık kurtulmuş bulunmaktadır. Robotların gelmesi ile beraber insanlara iş fırsatları da çok fazla azalmıştır. Robotlar artık neredeyse dünyanın merkezin de bulunarak her şeyi yönetmektedirler. Ama robotların da bir sınırı vardır. Bir gün yapılan programlamanın dışına çıkılarak farklı bir çip yerleştirilen robotlar işleri haricin de düşünmeye ve farklı davranışlar göstererek itaat etmeyi bırakmaktadırlar. Dünyada ki çoğu robot insanlara savaş açmıştır. Savaş ta yer alan robotlar ikiye bölünerek insanları koruma sağlayanlar ve onları yok edenler olarak ayrılmışlardır. Çok fazla zaman geçmemesine rağmen insan nüfusunun yarısın dan fazlası dünya dan silinmiştir.

Çoğu öldürülen insanların bir kısmı da esir olarak alınmaktadır. Robotların esir alındığı insanlar hizmet etmeleri için eziyet ve zulüm görmektedirler. Doktorun ürettiği diğer makineler ise artık hayat bulmalarının vaktinin geldiği konusun da diğer sağ kalan ve dünyayı bu robotlar dan temizlemek isteyen bir kaç profesör ile onları canladırmak fikrini verenler ile beraber robotlara tekrar savaş açıp insanlığın kazanmasına yardımcı olacaklarını düşünmektedirler. Fakat yapılan makineler da artık üretimi tekrar edilemediği için bu iyi robotlar dan sadece dokuz adet bulunmaktadır. Onların tek hedefi bu kötü robotlar olacaktır. Bir çok insanın ölümüne neden olan robotların sayıları da bir çok insan tarafın dan yok edilerek azaltılmıştır. Dünya yıkılırken ve evren yok olurken bu dokuz dikişli bebeğin yapacakları kurtarma operasyonu insanlığın son çaresidir.

Günümüz den milyonlarca yıl sonra olacak olan olaylar da insanların gökyüzün de uçan arabalar icat ettiği ve şehirlerin de gökyüzüne kurulduğu bütün yaşamın rahat olduğu evren de robotlar bu dünyanın felaketi ve yıkımı olacaklardır.Geriye kalan insanlar ise hayatlarını devam ettirip canlarını kurtarmak için yeryüzüne inmeye karar vermişlerdir. Gökyüzün deki eşsiz yaşamların dan yer yüzüne inmek zorunda kalan insanlar dan sadece biri olan Sheeta şanslı olan bir kaç insan dan biridir. Gökyüzün de yaşarken elde ettiği büyülü bir kolye sayesin de daha fazla kötülükten korunma ve kaçma şansına sahiptir. Kendisi de bez robotlara yardım etmeye çalışarak evini tekrar geri almanın yollarını arayacaktır. Gökyüzüne dönmek için elin den gelen her şeyi yapmaya hazır bir kaç kişinin mücadeleleri tarihe yazılacaktır.
  •  Süre: 90 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 612
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 2
  • Kalite :720P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Film açılmadıysa yorum yapın. Biraz bekledikten sonra başlayacaktır. İyi seyirler.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı