My Spy Türkçe Dublaj izle Full

My Spy Türkçe Dublaj izle Full
720P 9
My Spy Türkçe Dublaj izle, Güvenilir bir CIA ajanların dan olan JJ son derece yeteneklidir.Bu zamana kadar aldığı görevler de ve yaptığı işler de harikalar yaratmayı başarmıştır. Fakat son zamanlar da katıldığı operasyonda işlerin ters gitmesi ile beraber JJ kısa zaman için görevin den alınıp daha basit işlere girmesi sağlanmıştır. Başına buyruk davranışlarıyla dikkat çekmesi ile ünlü olan JJ yeni işin de oldukça zorlanacağı kesindir. Ona verdikleri bu görev sıradan bir aileyi gözetim altın da tutarak hareketlerini incelemek içindir.Bu işi yaparken de gizlilik içinde olması zorunludur. Bu aileyi hem gözetleyerek hemde yakın takibine alarak onlar ile ilgili bir rapor hazırlamak zorundadır.Tam bu sıra da ailenin küçük kızları Sophie ile tanışır kendisi sadece dokuz yaşında bir çocuktur.

Sophie bu zamana kadar arkadaşları ve okul çevresin de bir ucube olarak görülmüş ve dışlanmıştır.Her fırsatta onu aşağılamışlardır. Sophie diğer çocuklar da olmayan üstün bazı yeteneklere sahiptir. Algısal yetenekleri üst düzey de gelişmiştir. Sophie JJ'nin davranışların dan şüphelenerek onu radarına alır ve takip edip incelemeye başlar. Sophie yaptığı takipte yanılmaz ve JJ'nin gizli kimliğini öğrenerek onun bir CIA ajanı olduğunu öğrenerek birde ortağı olduğunu bulur.Bu kayıtları ve bilgileri cep telefonuna kaydeder ve JJ'ye her şeyi açıklayarak bir ajan olduğunu öğrendiğini söyler.İş yerin de yaşadığı sorun dan dolayı bu göreve getirilerek inceleme altına alınan JJ küçük kız Sophie'nin bütün işleri berbbat etmesin den korkar ve kaderinin artık küçük kızın ellerindedir. İşte tüm bu olaylar film olan My Spy türkçe dublaj yapımında izleyin diye.

Sophie elinde ki kanıtlar ile JJ'ye şantaj yaparak ortağı olması gerektiğini söylerse istediğini alır. JJ artık ona nasıl bir ajan olunur öğretmeye başlayacaktır. Sophie'nin üst düzey zekası JJ'nin fazlası ile işine yarayacaktır. Sophie'nin JJ den öğreneceği şeyler kadar JJ'nin de bu küçük kızdan öğreneceği şeyler çoktur.Bu işte ikisinin de birbirlerine ihtiyacı olacaktır. Sophie zekasını ve bakış açısını bu iş için kullanmaya hazırdır.İkisi güzel bir ekip olarak tamda bir baba kız gibi işleri yoluna koymaya çalışırlar.Birlikte iyi bir ortak olurlar. Baba kız izlenimi verdikleri için diğer suçlular tarafın dan dikkat çekmeden bütün işlerinin kolayca halledecektir. Bu olanlar tamamen JJ için faydalı ve işini geri alabilmek için büyük bir şanstır. Komedi filmi My Spy izle sizler için bolfilmizle sitemizde hd olarak yayında.
 •  Süre: 90 Dakika
 • Ülke:
 • Yıl :
 • İzlenme: 2.890
 • Beğen: 2
 • Beğenme: 1
 • Kalite :720P
7.0
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 8 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Firari 7 Aralık 2019 20:50:50

  İzlemeyi deniyorum

 2. avatar
    sedo01 8 Aralık 2019 00:26:48

  umarım açılır

 3. avatar
    cuma 8 Aralık 2019 11:07:51

  bide açılsa izliycem

 4. avatar
    cenk 8 Aralık 2019 13:02:21

  bekliyorum

 5. avatar
    sens72 3 Ocak 2020 22:06:01

  Eğlenceli bir filme benziyor. Teşekkürler.

 6. avatar
    sens72 3 Ocak 2020 22:07:58

  Film açılmıyor, istemediğiniz için mi?

 7. avatar
    serhat 7 Ocak 2020 00:48:10

  güzell

 8. avatar
    darkadana12 10 Ocak 2020 11:21:36

  yalan açılmıyor