Mulan Türkçe Dublaj Full izle 8.0 / 10 26 kullanıcı oyu.
8.0
Toplamda 26 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Mulan Türkçe Dublaj Full izle

-

Mulan

Mulan Türkçe Dublaj Full izle
Mulan Türkçe Dublaj izle, Büyük bir imparatorluk ordusun kurulması ve savaşması için yetiştirilen genç askerlerin yaşam mücadeleleri ne kadar zor olsa da her ailenin bir erkeğinin yapmak zorun da olduğu mecburi bir görevdir. Çin imparatorluğu kendi ülkesini ve insanlarını Kuzey istilacıları ve yağmacıların dan korumak için İmparatorluğun ordusun da katılması gereken bir aile erkeği olmaması yüzün den ailenin en büyük kızları ülkesini korumak adına imparatorluğa katılmak ister. Babasının çok hasta olması üzerine onun savaşa gidecek durum da olmadığını bildiğin den Çin İmparatorluğunun görevlileri geldiğin de evin erkeği kılığına girerek kendini askeriyeye teslim eder. Herkesin inandığı ve kandığı bu görünüşüne aldırış etmeden devam eder. Babasının sağlığı her şey den önemli olan Mulan savaşmak ve onun hayatını kurtarma sadece bir görevdir.

Mulan Filmi Full izleMulan Filmi Full izle

Babasını çok seven Mulan onun için her şeyi göze almaktadır. Yaşadıkları çağ da kadınların sadece çocuk bakıp temizlik ve yemek yapıp sadece erkekleri mutlu etmek için var olduklarına inanmaktadırlar. Mulan bu konuşulanlar ve kurallar karşısın da istemediği şeyleri yapmaktan çekinir. Mulan babası tarafın dan yetiştirilmiş bir kız çocuğudur. Babası eski den ülkesi için savaşan onurlu ve ödüllere layık görülmüş bir savaşçıdır. Babasının gurur duyacağı bir savaşçı olmak için ülkesinin korumaya giden Mulan erkek olarak katıldığı bu savaşta onları yöneten komutanına aşık olur. Ona gerçeği söyleyememesi ve savaş ta olmaları işleri daha da zor bir hale getirmektedir. Savaşta babası gibi gösterdiği üstün yetenekleri sayesin de her daim övgü için de dolaşmaktadır. Mulan filminin konusunu beğendiyseniz filmini de izlemenizi tavsiye ederiz.

2020 Mulan Filmi izle2020 Mulan Filmi izle

Basit bir çinli kızın bir anda bir halk kahramanına dönüşerek Hunlar ile yaptığı savaşların çoğun da üstün bir akademik güç göstererek babasının ona olan inancını sa boşa çıkarmamaktadır. Mulan savaştayken bir haber geliyor ve Çin İmparatorluğu babasının da savaşa gönderildiğini öğreniyor. Mulan bunu duyduktan sonra savaştığı bölgeden çıkarak babasının gönderildiği yere doğru yolculuğa çıkıyor. Savaştan uzaklaştığı için kaça olarak ilan edilen ve her yerde aranan Mulan babasını bulmak için bütün bu zorlu mücadeleleri kazanmak zorunda olduğunu görüyor. Kendini bir anda farklı ve başka bir savaşın için de bulması babasının hasta hali ile bu kadar çok savaşmaya gücü olmadığını bildiğin den her seferin de onun ölmüş olacağı gerçeğini de aklından bir türlü çıkaramıyor. 2020 mulan filmi izle bolfilmizle.com da 1080p sizlerle.

 
  Tür: Aksiyon , Dram , Macera , Yakında
 •  Süre: 90 Dakika
 • Ülke:
 • Yapım Yılı :
 • İzlenme: 280
 • Beğen: 0
 • Beğenme: 2
 • Kalite :720P
Yorum Alanı 7 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    duygu çakır 13 Aralık 2019 14:44:55

  filmi izlemek istiyorum

 2. avatar
    muro salim 14 Aralık 2019 09:34:21

  deneme film süpredi hadi bakalım şuna.

 3. avatar
    yarak 16 Aralık 2019 13:36:24

  Açsana

 4. avatar
    Furkan Kirdis 20 Aralık 2019 12:35:44

  filmi izlemek istiyorum

 5. avatar
    Mehmet 21 Aralık 2019 04:36:04

  Acilmiyo

 6. avatar
    dreamcii 21 Aralık 2019 05:39:58

  acilmiyo

 7. avatar
    ayhanayhan 27 Aralık 2019 00:54:30

  film açılmıyor