Muhbir – The Informer Türkçe Dublaj 2019 izle

Muhbir – The Informer Türkçe Dublaj 2019 izle
720P 6.4
2019 Muhbir Türkçe Dublaj izle, Herkesin sevdiği ve hayran olduğu adını duyurmuş ve polislik hayatın da yaptığı bir hata dan dolayı FBI tarafın dan açığa alınarak görevine son verilen Pete işin den ayrıldıktan sonra ailesini de yanına alarak çiftlik evine taşınır ve orada başka işler ile meşgul olur.Diğer insanların yaptığı gündelik işler ile birlikte pek rahat olmasa da ortama ayak uydurmaya çalışmaktadır. Kızı ve karısı ile gerçekten mutlu olan Pete tekrar göreve dönmek istediğin den bile pek emin değildir.Çiftlikte ailesi ile geçirdiği zamanlar da bile işini düşünmeden duramaz.Taki bir gün kapıda eski iş arkadaşları ve aynı zaman da FBI ajanları çıkagelir.Onları görür görmez bir sorun olduğunu anlar ve elinden ne geliyorsa yapmak için hazır olduğunu söyler.

Çok ciddi suçlar dan hüküm giymesi gerek bir çete liderine muhbirlik yapması gerektiğini söylerler.Pete bu görev için fazla dürüst olduğunu belirterek yapamayacağını dile getirir.Fakat ajanlar için bu teklifi geri çevirmek bir gerekçe olmamıştır. Bu işe yapmaya zorlamak zorunda olduklarını belirtirler.Pete ailesine gelebilecek zararları düşünerek tekrar kabul etmez ve ajanları evinden kovar. Dışarı çıktıkların da Pete ve karısı bir olaya karışır ve Pete karısına saldıran adamı döverek öldürür. Bu sebepten dolayı Pete hapse girer. Hayatı tamamen mahvolmuş şekildedir. Kızını devlet almıştır ve sevdiği karısı ise hastanede yatmaktadır. Kendisine tuzak kurulduğunu düşünerek evine gelen ajanlar ile tekrar temasa geçmek ister. Onları çağırarak konunun ne olduğunu tekrar dinlemek ister.

Newyork'un en güçlü ve yakalanması zor suç baronların dan bir tanesinin yakalanmasını ve yaptıkları suçları ispat etmesi için bir muhbire ihtiyaç duyduklarını söylerler. Pete ise karşılığın da özgürlüğünü kazanacaktır.Kendi için fazlasıyla zor olan bu görev de özgürlüğünü almak ve ailesine tekrar kavuşabilmek için elinden gelenin en iyisini yapmak zorundadır. Pete işi kabul eder ve ajanların kurduğu çok gizli bir operasyon da işler istenildiği gibi gitmez ve bir polis memuru vurularak ölür. Pete'in kimliğinin açığa çıkması sebebi ile kaçar.Hapishanede olan Generalin suç ortakları Pete'i öğrenir ve öldürmek isterler. Kaçmaya çalışan Pete'i bu sefer de FBI yakalamak için peşine düşer. Pete hem ajanların hem de uyuşturucu baronunun kovalamacasında çapraz ateşte kalmaktadır. 2019 yılında gösterime giren dram suç türündeki Muhbir filmini mutlaka bolfilmizle.com da izleyin.
8.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı