Midnight Family – Geceyarısı Ailesi

Midnight Family – Geceyarısı Ailesi
720P 8
Meksika'nın çok zengin semtlerin de çalışmakta olan bir aile orada işlettikleri sağlık kuruluşu ile beraber bütün hastaların yardımına koşmaya çalışan gönüllerdir. Hiç bir şekil de kar amacı gütmeksizin bu işi üstlenen Ochoa ailesi bu acımasız olan şehir de ve endüstri de hayatta kalmaya çalışanlardan sadece bir tanesidir. Ülke de ambulans ve acil servisin yetersiz oluşundan dolayı hastalara ayrılan arabalar da yaşam savaşı veren yaşlılar için kamu hizmeti yaparak bir yandan da geçimini sağlamaya çalışmakta olan bu aile yıllardır yaptığı bu işte para kazanmak ümidi ile hastaları ve yaralıları hastanelere feribot ile taşımaktadır. Kendini hala devlete ispatlamaya çalışan Ochoa ailesi verdikleri mücadeleyi kazanmaktan başka çareleri bulunmamaktadır.

Midnight Family izle
Metropolün çok fazla sayıda özel mülkü bulunmasın dan dolayı çok sayı da ambulansı işletmeye sahip olan Ocheo ailesi bu kadar çok çalışmalarına rağmen kazandıkları para ile de zar zor geçinmektedirler. Ochea ailesinin başkanı ve yöneticisi olan Fer tıbbi anlamda yeterlilik gösterebilmek adına bütün ailesine bu işi öğretmiş bulunmaktadır. Her gece ve gündüz evlerin de gelecek olan bir çağrıya koşmayı bekleyen fedakar insanlardır. Kendilerinin haricinde bir topluluğun işlerini elinden alması söz konusu olmaya başlamıştır ki Ochea ailesi bu duruma el koymak zorundadırlar. Olay yerine rakip olan bu EMT şirketi ile adete bir yarış içerisindedirler. Daha fazla olaya koşmak adına herkesi çok hızlı bir şekil de arabanın arkasına yükleyerek bir an önce hastaneye götürmeye çalışmaktadırlar.

Midnight Family Filmi
Kim daha hızlı olursa daha çok hastayı yetiştirmek demektir ve daha çok para kazanmak demektir. İki ekibin arasında ki bu zorlu görev adete bir yarışmaya dönüşmektedir. Bütün ailenin ferdleri küçükten büyüğe hepsi tek bir amaç uğruna çalışmaktadırlar. En çok yaralıyı kurtar en çok parayı kazanmak gibidir. Yolsuz polislerin de işin için de olması aileyi daha da çıkılması zor bir durumun içine sokmaktadır. Yaptıkları yarışta kazanmaya çalıştıkları paraları bir kenara bırakarak ahlaki değerlerini düşünmeye başlayan Fer para ve değerlerin ortasında kalmaktadır. Her ikisinin de ayrı ayrı önemini bilmektedir. ve bununla nasıl başa çıkacağını bilmeden bazı şeyleri düşünerek geri atım atmak isteyecektir. Fakat attığı her adımı takip eden EMT şirketi bu durumdan faydalanarak ailenin bütün işlerine son vermeyi ve bütün ambulansları kendilerine almaya çalışacaklardır.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı