Lucy 2014 HD izle

Lucy 2014 HD izle
1080P 6.3
25 yaşındaki Amerikalı Lucy Taipei, Tayvan'da eğitim görür. Sevgilisi Richard onu kandırır. Otel de Güney Koreli bir kkangpae ve uyuşturucu lorduna bir paket teslim etmesi gerekir. Lucy'e sözde evrak olduğunu söyleyerek çantayı bileğine kelepçeleyerek zorla otele gönderir. Otele girer ve çantadan hızlıca kurtulmak için resepsiyona Bay Jang ile görüşmesi olduğunu söyler. Bay Jang çantanın içindekileri sorar. Lucy evrak olduğunu iletir fakat aslında çok değerli bir sentetik ilaç olan dört paket CPH4 çanta da vardır.

Richard otelin dışından Lucy'i izler. Bay Jang'in emri ile Richard vurularak öldürülür. Lucy korkup kaçacakken artıkuyuşturucu kartellerinin içindedir. İlacı Avrupa'da satışa çıkarmak için bir torba uyuşturucu karnına zorla dikilir. Lucy esir altına alınır. Bir odada kilitli iken Bay Jang'in adamı yakınlaşmak ister. Lucy karşı koyunca adam midesini tekmeler ve ilaç Lucy'nin kanına karışır. Sonuç olarak telepati, telekinezi, zihinsel zaman yolculuğu ve acı hissetmeme yeteneği gibi giderek artan fiziksel ve zihinsel yetenekler kazanır. Ayrıca daha acımasız ve duygusuz hale gelir. Yeni yeteneklerini kullanarak adamları öldürür ve kaçar.

Lucy, karnından ilaç torbasından kurtulmak için yakındaki Tri-Service Genel Hastanesine gider. Ameliyat eden doktor tarafından uyuşturucu hakkında bilgiler öğrenir. Kendin de büyüyen fiziksel ve zihinsel yeteneklerini algılayan Lucy, Bay Jang'ın oteline geri döner, korumalarını öldürür ve Bay Jang'a saldırır. Geriye kalan üç uyuşturucu rehininin yerini beyninden telepatik olarak öğrenir. Lucy durumunu araştırmaya başlar ve araştırması onu kurtarmanın anahtarı olabilecek bilim adamı Samuel Norman ile iletişime geçer. Peki Lucy giderek içinde büyüyen yeteneklerini kontrol edebilecek mi? Lucy 2014 Full HD 1080p Tek Parça Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı izle.
8.5
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!