Like a Boss – Patron Gibi

Like a Boss – Patron Gibi
720P 9
Like a Boss Türkçe Dublaj izle, Mia çocukluğunda tanıştığı Mel ile kısa sürede arkadaş olurlar.Birbirlerinin en yakın dostu olmaya başlamışlardır.Yaşadıkları her olayı üzüntü veya sevinci hep beraber yaşamaktadırlar. Mia artık Mel'in yanına taşınarak kardeş gibi yaşamaya başlarlar..Mia'nın küçük yaşta kaybettiği ailesi ona öldükten sonra çok büyük bir miktar para bırakmışlardır. Fakat Mia bu paradan yararlanabilmek için reşit olmak zorundadır.Sonunda en sevdiği on sekizinci yaş günü gelmiştir.Mel ile beraber çok güzel bir parti hazırlayarak en sevdiği özgürlüğe ilk adımını atmıştır. Mia ailesinden miras kalan her şeyin sahibidir artık ve Mel ile birlikte güzel ve eğlenceli planlar kurmaya başlamışlardır.Yakın arkadaşlıkları nedeni ile her yere beraber giderek birlikte her şeyin tadını çıkaracaklarına söz vermişlerdir. Like a Boss filmi bolfilmizle.com da 1080p kalitede.

Mel ile Mia artık gezmek yerine kendilerine bir iş kurmak için konuşmaya başlamışlardır.Gezdikleri yerler de gördükleri işlerden bahsederlerken Meli'in aklına çok güzel bir fikir gelir ve Mia'ya beraber bir kozmetik dükkanı açmalarının en iyisi olacağını söyler.İkili bu işi iyice araştırmaya koyulur.Ülke dışında ki diğer kozmetik ürünlerine bakarlar.Her leyin eksiksiz ve tam olması için ellerinden geleni yapmaya çalışmaktadırlar.Bu iki arkadaş aslında karakter olarak birbirlerinden oldukça farklıdırlar.Zevkleri de birbirlerine pek uymaz. Biri içine kapanık iken diğer tam aksi olarak fazlasıyla açık sözlü ve cömerttir.İş yerinin sonunda yapılacağı dükkanı tutmaya karar verirler ve ikilinin hayatlarının en güzel deneyimi olacak olan bu kozmetik dükkanı için kolları sıvarlar.

Artık ikisinin de kendilerine ait bir işi vardır. Zaman geçtikçe daha iyi işler yapmaya başlarlar.Etraftan kıskanılacak bir hale gelen ikili başkalarının konuşmaları üzerine araları bozulmaya başlar.Ne olduğunun tam farkında olmayan dostlar başlar da her şeyin en iyi şekil de gitmesi ve yönettikleri ve kurdukları bu şirket sayesin de hayatlarının en güzel ve en eğlenceli dönemi yaşamaya başlarlar.Ancak çıkan sorunlar ve insanların konuşmasından dolayı yaptıkları bu iş ve kurdukları bu şirket zamanla bu iki kadının aralarının bozulmasına sebebiyet verir.Dostluklarının tehlikeye girdiğinin farkına varmazlar.Bundan sonra ise ya yaptıkları işi tehlikeye atacaklardı yada dostluklarını bitirerek herkes kendi yoluna devam edecekti.Her ikisinin de farklı düşüncelere sahip olması işleri daha da zorlaştırıyordu. 2020 yılında çıkacak patron gibi izle film komedi filmidir.
  Tür: Komedi Filmleri
  •  Süre: 90 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.433
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :720P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı