Leon – Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle

Leon – Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle
1080P 8.3
Mathilda New York'ya yaşar. Aile bağları oldukça zayıftır. Annesi ve babasından şiddet görür ve kardeşleri ile oldukça kötü, sefalet bir yaşam yaşarlar. Mathilda bu zorluklara karşı sadece 12 yaşında küçücük bir kızdır. Ailesine karşı sadece nefret duygusu vardır. Onun için ailesini en güzel yapan şey sadece küçük kardeşidir.

Babası uyuşturucu işlerine başlar ve ailesi daha da kötü bir hal almaya başlar. Mafya Mathilda'nın ailesinin peşine düşer ve hepsini öldürür. O sırada Mathilda marketten alışveriş yapıp eve gelmiştir ve uyuşturucu kartellerinin evdeki herkesi öldürdüğünü görür. Eve gider gibi yaparken komşusunun kapsının çalar ve tek dileği kapıyı açmasıdır.

Komşusu Leon ise bir tetikçidir. Hiçbir duyguya ve sevgi görmemiş Leon kafası karışlsa da kapıyı açar. Soğuk kanlı bir katil olan Leon ile Mathilda'nın arasında sevgi başlar. Leon babalık, arkadaşlık ve birçok duyguyu Mathilda sayesinde tanıyacak ve hayatını ona adarken onun için kendini öldürecektir.
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı