Lanetli Gözyaşları – The Curse of La Llorona izle

Lanetli Gözyaşları – The Curse of La Llorona izle
1080P 5.6
1673 Meksika'da bir aile tarlada oynar ve en küçük oğlu annesine bir kolye verir. Çocuk daha sonra annesini kardeşini bir dere içinde boğduğunu bulur. Dehşete kapılır kaçarken annesi onu yakalayıp öldürür. 300 yıl sonra 1973 yılında Los Angeles, sosyal görevlisi Anna Tate-Garcia, Patricia Alvarez'i ve iki çocuğu araştırır. Patricia'nın evine geldiğinde çocukları kapının arkasında kilitli bulur. Patricia ona saldırır ve polis tarafından götürülür. Patricia'nın oğulları Carlos ve Tomas, Anna'ya onları odada tutmasını söyler. Bu şekilde onları koruyorum diye bağırır.

Anna sözleri göz ardı ederek onları çocuk esirgemeye götürür. Orada Tomas ve Carlos uyur gezer bir kadının onları takip ettiğini söyler. Nehire doğru giden çocuklar bir nehirde boğulur ve Anna olay yerine çağrılır. Kendi çocuklarını Chris ve Sam'i getirir ve araştırırken arabada kalırlar. Anna Patricia'nın "La Llorona" nın kötü niyetli gücünü durdurmaya çalışıyorum dediği sözü hatırlar.

Chris arabayı meraktan çıkarır ve bileğini yakalayan ve yanık bırakan La Llorona (Ağlayan Kadın) ile karşılaşır. Ertesi gün, La Llorona Sam'i kapar ve aynı yanık izlerini bırakır. Anna, oğullarının ölümleri için bir mazereti olan Patricia ile görüşme ayarlar. Patricia, Anna'ya olan nefretinden kendi çocuklarını geri getirmesi için La Llorona'ya dua ettiğini karşılığında Anna'nın çocuklarını almasını söylediğini der. Ruh, Sam'i küvette boğmaya çalıştığında La Llorona ile karşılaşır. Hayalet, Anna'nın kolunda da yanık izleri bırakır.

Anna, davayı perili bir porselen bebekle önceki deneyimleriyle ilişkilendiren Peder Perez'den yardım ister. Perez, Anna'ya onlara yardım edebilecek eski rahip Rafael Olvera'yı anlatır. Rafael, Anna'nın evine gelir ve korunmak için eşya kurar. Geceleri, La Llorona defalarca onlara saldırır ve Anna ve Sam'i havuzda boğmaya çalışır. Anna mücadelede La Llorona'nın kolyesini çıkarır. Patricia silahla gelir ve Anna'nın çocuklarını La Llorona'ya vermeye çalışır.

Sam ve Chris kaçar ve Patricia aklına gelir ve Anna'yı serbest bırakır ve çocuklarına yardım etmesine izin verir. Chris, La Llorona'nın oğlunun ona verdiği kolyeyi göstererek La Llorona'yı geciktirir. Bu, La Llorona'yı kısaca insan görünümünü almasını ve Chris'i okşamasını sağlar. Ancak Sam yanlışlıkla aynayı ortaya çıkarır ve La Llorona onlara geri döner ve onlara saldırmaya devam eder. Anna onu Ateş Ağacından yapılan bir haçla göğsünden bıçaklar: La Llorona'nın çocuklarını boğduğu ve suçunun tek "tanığı" olan nehir kenarında büyüyen ağaçlar sayesinde ruh yok edilir.

Anna ve çocukları yardımları için Rafael'e teşekkür eder; Anna gözyaşı birikintisine benzeyen şeyi görür.
  •  Süre: 93 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 2.402
  • Beğen: 1
  • Beğenme: 1
  • Kalite :1080P
9.0
Toplamda 39 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!