Kurtlar Vadisi Filistin Tek Parça 1080p Full Hd izle

Kurtlar Vadisi Filistin Tek Parça 1080p Full Hd izle
1080P 6.5
Kurtlar Vadisi Filistin, İsrail-Filistin çatışmasının konu aldığı filmdir. Senaryosunu Raci Şaşmaz'ın önderlik ettiği Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan üçlüsü yazmıştır. Yapımcılığını Raci Şaşmaz yapmıştır. Film 28 Ocak 2011'de Türkiye'de ve tüm dünyada vizyona girmiştir. Senaryosu önceden belirlenen film de İsrailli askerlerin 9 Türk'ün ölümüne sebep olan Mavi Marmara gemisini konu almaktadır.

Film de Gazze'ye yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere baskın yapılmaktadır. Bu baskınlar üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin'de özel bir görev yapmak için gitmiştir. Planlar bellidir. İsrailli baş komutan ele geçirilecektir.

Filistinlilerle yardım etmek için iletişim kurmaya çalışan Polat Alemdar adım adım komutana yaklaşmaya çalışacaktır. Polat Alemdar'a kurulan kumpaslar daha da hırslandırarak akıllıca çözüme ulaştıracaktır. Polat'ın hedefindeki kişiler Moşe ve Elizer'dir. İsrail'in teknoloji üstünlüğü Polat'ın işlerini zorlaştırsa da Filistin'deki masum insanları kurtarabilecek midir? Kurtlar Vadisi Filistin 1080p Full Hd keyifli seyirler dileriz...
8.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı