Kupa Kızı – Dronningen izle

Kupa Kızı – Dronningen izle
1080P 7.3
Anne, tecavüz davasında çalışan bir avukattır. Bir doktor olan Peter ile evlidir. Frida ve Fanny olmak üzere iki kızları vardır. Peter'ın önceki evliliğinden gelen genç oğlu Gustav annesi Rebecca ile İsveç'te yaşar. Sonrasında Gustav Anne ve Peter ile taşınmalarını planlar. Gustav gelir ve babası ile çatışmaya başlar.

Bir gün eve bir hırsızlık yaşanır ve Anne hırsızın kim olduğunu bulmak için eve erken dönmeye karar verir. Anne, Gustav'ın çamaşırlarında çalınan eşyaları bulur ve Gustav ile yüzleşir. Anne Gustav evdeki rolüne uyarsa konuyu gizli tutmaya söz verir. Zaman geçer ve bir gece Gustav kız arkadaşı Amanda'yı eve getirir. Anne çiftin seks yaptığını duyar ve uyandırılır.

Peter ve Anne balkonlarında misafir ağırlarken misafirlerini bırakıp Anne Gustav'ı bara götürür. Orada onu öper. Daha sonra yatak odasına girer ve ikisi cinsel ilişkiye başlar; Gustav bu sırada Annesine ilk cinsel ilişkisi hakkında çeşitli sorular sorar. Anne seks yapmaması gereken biriyle olduğunu söyler ve bunun hakkında konuşmak istemediğini belirtir. Aile Frida ve Fanny'nin doğum gününü kutlarken Gustav onu öper. Misafir Lina görür ve partiden ayrılır. Anne, Lina'ya Peter'e anlatacağını söyler ve Gustav ile ilişkisini keser.

Gustav ve Peter kulübe de vakit geçirmek için ayrılırlar Peter geri döner ve Anne'ye Gustav'ın bir yatılı okula gitmek istediğini söyler ve Gustav her şeyi anlatmıştır. Anne öfkeyle Peter ve Rebecca'nın evliliğini sona erdirdiği için nefret ettiğini söyler ve yalan söylediğini öfke ile anlatır. Peter Gustav'ın hırsızlıktan sorumlu olduğunu bildiğini söyler. Anne bu olayı inkar etmeye devam eder. Gustav olayla ilgili Anne'yi tehdit eder. Gustav evden atılır bir süre sonra okuldan kaybolur. Bir avcı Gustav'ın cesedini kulübenin yakınında keşfeder..
  Tür: Dram Filmleri
6.7
Toplamda 5 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı