Kung Fu Panda 2 izle

Kung Fu Panda 2 izle
1080P 6.8
Eski Çin'deki Gongmen Şehri'ni yöneten bir tavus kuşu klanı olan Lord Shen, ailesinin yakın zamanda icat ettiği havai fişeklerini silahlandırır. Keçi kâhin, "siyah-beyaz bir savaşçı" nın yollarını değiştirmezse onu yeneceğini keşfedeceğini söyler. Shen, kehaneti engellemek için panda nüfusunu yok etmek için bir kurt ordusuna liderlik eder. Shen'in ebeveynleri bu vahşetten dehşete kapılır ve onu ceza olarak sürgün eder.

Otuz yıl sonra Po, Ejderha Savaşçısı olarak rüyasını yaşar. Ancak öğretmeni Shifu ona henüz iç huzuru elde edemediğini söyler. Shen için metal çalan kurt haydutlarından bir köye saldırır. Po savunurken zırhındaki bir sembol dikkatini dağıtır ve kurtların kaçmasına izin verir. Po kaz babası Bay Ping'e kökenini sorar. Ping, Po'yu turp bir sandıkta bebek olarak bulduğunu ve evlat edindiğini söyler ancak Po tatmin olmaz.

Shifu, Shen'in Gongmen Şehrine döndüğünü ve şehri koruyan kung fu konseyinin lideri Thundering Rhino'yu öldürdüğünü öğrenir ve Çin'i fethetmeyi planladığını söyler. Shifu, Shen'i durdurmak ve silahını yok etmek için Po ve Öfkeli Beşi Gongmen Şehrine gönderir. H ayatta kalan iki konsey üyesi Storming Ox ve Croc hapsedildiklerini ve Shen'in “durdurulamaz” silahı nedeniyle şehrin kurtarılmasına yardımcı olmazlar. Po ve Beş kurt patron tarafından kovalanır ve tutuklanır.

Kulesinde Shen'den getirildikten sonra Po ve Beş Shen'in silahını yok eder. Po, Shen'in tüylerinde aynı sembolü gördükten sonra bir dikkati dağılır ve Po ailesinin bir anısını görür. Shen o arada top cephaneliği ile kuleden kaçar. Üstat Tigress, Po'nun Shen'in neden kaçmasına izin verdiğini sorar. Shen'in geçmişi hakkında bir şeyler bildiğini ve onunla tekrar yüzleşmek zorunda olduğunu açıklar Po, Shen'e geçmişi hakkında soru sormak için fabrikaya girer. Shen, Po'nun ebeveynlerinin dev bir topla vurmadan önce onu terk ettiğini iddia eder.

Po hayatta kalır ve kahin tarafından kurtarılır. Kâhin ona Po, bebekken ebeveynlerinin Shen'in ordusundan kurtarmak için kendini feda ettiğini, annesinin onu turp bir sandıkta sakladığını ve Shen'in güçlerini ondan uzaklaştırdığını hatırlar. Po, iç huzuruna kavuşur. Esir Beş'i kurtarmak ve Shen'in Çin'i fethetmesini önlemek için Gongmen Şehrine gider. Savaş başlar. Po daha sonra Shen'i kendi geçmişini bırakmasını söyler.

Po, Barış Vadisi'ne döner ve kazın babası olduğunu sevgiyle ilan ederek Bay Ping ile tekrar bir araya gelir. Aynı zamanda Po'nun gerçek babası Li Shan hayatta kalan pandalardandır. Yaşadığı gizli bir köyde oğlunun hala hayatta olduğunu anlar.  •  Süre: 91 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 738
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı