5.0
Toplamda 0 oy verildi.
7 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Küçük Kadınlar – Little Women Türkçe Dublaj Film izle

-

Little Women

Küçük Kadınlar – Little Women Türkçe Dublaj Film izle
  Web Sitesi: https://www.littlewomen.movie/

Küçük Kadınlar 2020 Full izle


Onlar küçük kadınlar ve onlar güçlüler ne pahasına olursa olsun yenilmeyecekler ve asla yıkılmayacaklar.ne pahasına olursa olsun, düşmemek için, hayata karşı elele mücadele edecek, hep birlikte büyüyecekler.Babalarının savaşta ölmesi sonucu yaşam mücadelesi vermeye başlarlar.Annelerini hasta olması nedeni ile hem evin bakımı hem de anneleri küçük kadınlara biraz ağır gelmektedir.hayatları bir anda altüst olan dört kız kardeşin hikayelerini konu alıyor.Bu dört kız kardeşin hayatta kalmak için tek çareleri vardır oda birbirlerine kenetlenmektedir. Kaderin onlara hazırladığı kötü sürprizlerden habersiz hayat dolu, dört kız kardeş, her zaman ki günlük kaygılarla başlarlar güne.Okul iş eve alınacaklar ve daha fazlası
Küçük Kadınlar - Little Women türkçe dublaj izle

Little Women Türkçe Dublaj Film izle


Çocukluk dönmelerini geride bırakıp kadınlığa geçiş süreçlerinde kardeşler türlü dertlerle boğuşur.Her türlü zorluğu birlikte göğüsleyen kardeşler bu süreçte asıl mutluluğun sevgi olduğunu anlar.Meg, Jo, Beth ve Amy birbirinden tamamen farklı karaktere sahip kız kardeştir.Pek te anlaştıkları söylenemez. İç savaş, ülkede yaşayanları büyük bir kaosa sürüklemiştir. Açlık sefalet işsizlik en zoruda yanlız kalmak.Şehirlerde güven ve otorite yerle bir olmuştur. Tehlikenin ne zaman geleceği hiç belli olmamaktadır. İnsanlar ve hükümet,verdikleri sözleri tutmamakla beraber bir çok kişinin babası abisi yada eşi iç savaşa katılmış ve çoğu ölmüştür.Kızlar babalarında hiç bir şekilde haber alamamışlar ve onlar da öldüğünü kabul etmişlerdir.
Küçük Kadınlar - Little Women full film izle
Romantik Filmler izle

Küçük Kadınlar Türkçe Dublaj Film izle


Küçük kadınlar sorunlarla dolu yaşantıların dan tam olarak çocukluğunu yaşayamadan büyümek zorunda kalmışlardır. Tüm yaşamlarını anneleriyle birlikte sürdürmektedirler. Yaşam mücadeleleri, içler acısı bir şekildedir ve babalarının eksikliğini her konuda yaşamaktadırlar.Kadın başllaına fazla iş bulamayıp fazla para kazanamamaktadırlar.Bu da kendilerini tehlikeye atmaktadır.Annelleri babalarının yokluğunu aratmamaya uğraşsa da elinden fazla bir şey gelmez. Fakat ne yaparsa yapsın, imkanları kısıtlıdır ve tam anlamıyla bunu başaramamıştır. Çaresizlik içinde sürdürdükleri yaşamda en büyük avantajları, nefes almaları ve birbirlerinin yanında olmalarıdır.Birbirlerine sıkıca sarılarak her şeyin üstesinden gelmeleri gerektiğini söylemektedirler.Hayatlarının çoğu anında bu kelimeleri söyleyerek ayakta durmaktadırlar.
Küçük Kadınlar - Little Women film izle
  Tür: Dram , Romantik
Yorum Alanı 7 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    oyamandac 2 Kasım 2019 14:43:53

  açılmadı

 2. avatar
    ayşe 19 Kasım 2019 09:07:35

  filim çabuk açılırsa daha iyi olur

 3. avatar
    ayşe 19 Kasım 2019 09:56:56

  sitenizdeki izlemek istiyorum elizabeth taylor filmlerini ancak açılmıyor

 4. avatar
    Bence mustafa 8 Aralık 2019 22:54:08

  Güzel filmdir

 5. avatar
    1 Ocak 2020 19:28:41

  filmi merak ediyoruz

 6. avatar
    1 Ocak 2020 19:58:56

  annelerimizden dinlediğimiz bir hikayenin günümüz oyuncuları ile çekilmiş versiyonunu izleyebilmek güzel olacak.

 7. avatar
    Sena 4 Ocak 2020 20:39:02

  Açılır mısın emma Watson ❤️ guzel film merak ediyorum ödev lütfen