Kites – Tehlikeli Aşk izle

Kites – Tehlikeli Aşk izle
1080P 6.2

Kites | Tehlikeli Aşk Full HD 1080p Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı Tek Parça izle


Jay Ray bir dans öğretmenidir Las Vegas''ta yeşil kart almak için evlenir. Güçlü bir Anglo-Hint casino sahibi Bob Grover'in zengin kızı Gina ile evlenir. Kayın biraderi cinayetçi Tony, Natasha adlı Meksikalı bir kadınla evlenmek üzeredir. Göçmen kadınların sonuncusu Lindadır. Asıl ismi Natasha olan kız düğününden bir önceki gece aşk dolu dakilar geçirirler. Tony kıskanır ve ikisini basar. Linda ve Jay kaçarlar. Tony ve polisler peşinde iken Meksika'ya doğru koşarlar. Jay'in bir arkadaşı Robin yardım eder . Robin onlara istedikleri yere gidebilmeleri için sahte pasaportlar ve kimlikler verir.

Ertesi hafta Jay ve Linda Meksika'da evlendi. Evlendikleri gün evlerine geri dönüyorlar. Robin, onlara pasaport vermeye gelir ve beklenmedik bir şekilde Tony ve adamları tarafından vurulur. Linda ve Jay kaçar, ancak Jay bu süreçte vurulur. Bir araba kovalamacasında Linda arabayı bir trende durdurur, Jay'i oraya koyar ve araba sürer. Bugüne kadar Jay, Bob'un çalışanlarından Jamaal ile bir araya gelir ve pusuya düşürülür.

Jamaal öldürülür ve Jay  Linda'nın nerede olduğunu öğrenir. Jay, Tony'nin tüm adamlarını öldürür ve sonra yüzünü arabanın kapısına çarparak Tony'yi öldürür. Daha sonra Gina tarafından vurulur. Jamaal'ın Linda'nın son görüldüğünü söylediği yere gider. Jay trene bindikten sonra Linda'nın bir uçurumun üzerine pusuya düşürüldüğünü ve Jay'e "Gidiyorum ... Üzgünüm, beni unutma" yazılı bir mesaj gönderdiğini gösterir. Jay ağlar ve sonra gülümseyerek uçurumdan atlar. Sonunda Linda ile yeniden bir araya gelir. Okyanus ile ölümü kucaklıyorum der.
6.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı