Kışkırtma Trasgredire Türkçe Dublaj izle

Kışkırtma Trasgredire Türkçe Dublaj izle
720P 5.6
Dram, romantik ve bolca erotik sahnelerin olduğu kışkırtma filmi izlere farklı duyguları yaşatacak. 20'li yaşların henüz başında olan Carla erkek arkadaşıyla birlikte vakit geçirebilmek için kiralık bir yer aramaktadır.

Emlakçı Maria ile tanışırlar ve Carla için bir çatı katını kiralamaya karar verir. Fakat emlakçı Moira ise gözünü Carla'ya diker. Lezbiyen olan Moira Carla ile birlikte olmak istemektedir. Matteo bu durumun içinden gelen 6. his ile fark eder ve tuhaflıklara gözü kesmediği için Londra gezisine gitmez.

Moira ise bu arada boş durmaz. Çılgın sonu gelmez partilerde Carla ile girip çıkmadığı fantazi kalmaz. Kafası karışık Matteo bütün olan bitene rağmen Carla ile görüşmeye gitmeye karar. Her şey masaya dökülür, itiraflar başlar.

Matteo ise bütün kıskançlık, çeşitli fantazilere rağmen Carla ile birlikte olmak istediğinin daha yoğun olduğunu hissetmeye başlar.
7.6
Toplamda 87 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      kadir d 25 Şubat 2020 02:54:55

    Çok muhteşemdi. Böyle adını hak eden kışkırtmalı bir film görmedim.