Kingsman: Gizli Servis Türkçe Dublaj Film izle

Kingsman: Gizli Servis Türkçe Dublaj Film izle
720P 7.6
Küçük yaşta askeri bir görevdeyken babasını kaybeden eggsy'e takım arkadaşlarının verdiği bir nişanı gözü gibi saklamasını ve bir kereye mahsus ihtiyacı olduğunda arkasında ki numarayı aramasını söylerler.Eggsy bundan sonra üvey babasıyla yaşamaya başlar hergün şiddete hakarete ve dayağa mahsur kalır.Eggsy'nin küçük çaplı suçları başına bela açar araba çalma hırsızlık ruhsatsız tabanca mülke izinsiz giriş gibi suçlardan sabıkası olan Eggsy bir gün yine araba çalıp arkadaşlarıyla eğlenirken yakalanır ve karakola düşer.Karakolda arkadaşlarının ismini vermeyen Eggsy bütün suçu kendi üstlenir.Tek düşündüğü annesinin o dayakçı adamla tek başına kalacağı ve onu koruyamayacağıdır.Eggsy hapisten kurtuluşu olmayacağını anlar ve ne yapmak istediğini düşünür.

Eggsy'e çocukluğunda verilen nişanı cebinden çıkarır ve arkasındaki numarayı çevirir. Karşısına çıkan kişiye başının belada olduğunu ve yardıma ihtiyacı olduğunu söyler babasının adını verdikten sonra yardımınız yoldadır derler.Eggsy karakoldan çıkınca karşısında bir adam görür.Onu bu olaydan ve hapse girmekten kurtaran kişi çocukluğunda ona nişanı veren kişinin ta kendisidir.Harry babasının hayatının kurtarmak için öldüğünü söyler ve babasına borcunu ödemek istediğini anlatır. Tabiki Eggsy babasının bu adam yüzünden öldüğünü öğrenince ordan hemen kaçar.Harry Eggsy'e bir dinleme cihazı yerleştirir. eve giden Eggsy yine üvey babasının dayağına mahsur kalır.O sırada dinleme cihazı aktif durumdadır ve Harry tekrar Eggsy'i kurtarır ve çocuğa bir teklifte bulunur.Yıllar önce baban bir istihbarat ajanı idi der.

Ve harry babasına borçlu olduğunu düşündüğü Eggsy'ye gizli ajan olma ve istihbarat servisi ajanı olmayı öğretmeye kararlıdır.Eggsy kaybedecek bir şey olmadığı söyler ve istihbarat ajanı olmayı aslında babası gibi olmayı kabul eder.Harry babası gibi dürüst ve herşeyi yapabilecek güze sahip olduğunu düşündüğü Eggsy'i ajan olmanın zorluklarından bahsetmeye başlar.Kendilerine kingsman diyen bu topluluk fazlasıyla kanlı ve dünyayı ele geçirmeye çalışan bir başka istihbarat grubuna savaş açtıklarını söyler.Bakalım Harry bu sıradan gibi görünen gence gizli bir bağımsız istihbarat ajanı olamanın yollarını öğretebilek mi? Eggsy'i bu yeni başlayan hayatında çok ciddi bir sınav beklemektedir.Eggsy babası gibi olabilmek ve annesini o adamdan kurtarmak için neler yapabilecek.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı