Kingsman: Altın Çember Türkçe Dublaj Film izle

Kingsman: Altın Çember Türkçe Dublaj Film izle
720P 7
Harry'nin ölümünden sonra onun yerini alan Eggsy Harry adına savaşmaya devam ediyor.Savaştan kurtardığı kraliyet ailesinden olan prensesle kurmuş olduğu beraberlik ile birlikte daha fazla güce hakimiyet kurmuştur. İlk filmde dünyayı kurtaraark kingsman özel istihbarat ajanı olmaya hak kazanan Eggsy bu filmdede yine iş başında,uyuşturucu kraliçesi Poppy tarafından özel istihbarat olan kingsmanın gizli ağına sızar ve bütün çalışan gizli kingsman ajanlarının evine füze göndererek karargahlarını ve kingsman ajanlarını öldürür.Eggsy'nin en iyi dostu olan ve kingsman ajanlığını birinci seviye bitirip lancelot olmayı başaran Rocy'nin intikamını almak için yemin eder.Eski kingsman üyesi olup ajan olmaya hak kazanamayan Charlie uyuşturucu kraliçesi Poppy ile beraber çalışarak Eggsy'den intikam almaya çalışır.

Kraliçe Poppy sattığı uyuşturucuların içine bir hastalık enjekte ederek tüm dünyadaki gençlere bir hastalık bulaştırmıştır.Uyuşturucuyu kullanan gençler bir hafta içinde kısa bir sürede ölmeye başlamışlardır. Dünyanın sonunun geldiğini gören Eggsy ve Martin protokolü devreye sokmak için kingsman'nın yeraltı sığınağına inerler ve kasanın içinde çözmeleri gereken şifreli bir mesajları vardır. Eggsy ve Martin birlikte Amerikaya mesajı yazan kişiyi bulmaya giderler.Ama orada onları bekleyenler hiçte misafirperver değillerdir. Burada yaşan adamlar kendi,lerinden daha üstün bir güce sahip olup teknolojiyi çok iyi bir şekilde kullanıyorlardır. Ve bu adamlar kendilerine Statesman Diyorlar.Ama burada Eggsy'i bekleyen bir süpriz daha vardır. En sevdiği hovası Harry karşısında duruyordur.Hafızasını kaybetmiş bir şekilde ve hiç bir şey-hatırlamıyordur.

Bir yandan harry!nin hafızasını yerine getirmeye çalışıp bir yandan da Dünyayı kurtarmaya çalışan Eggsy kız arkadaşı prensesin de uyuşturucu kullanıp aynı hastalığa yakalanmasından dolayı ne yapacağını bilemez duruma gelmiştir.Uyuşturucu kraliçesi Poppy yaydığı hastalığın yanında birde panzehir üretmeyi başarmıştır. Bu zorlu görevlerde en iyi öğretmeni Harry ve Martin bütün imkanlarını kullanarak yeni bir istihbarat yeraltı ajanları olan statesman ile birlikte çalışmaya karar vermişlerdir. Egssy'nin tek istediği bu hastalıktan kız arkadaşını kurtarmak ve tüm dünyaya yayılmaya başlamış olan virüsü yok etmek için panzehire ulaşmak zorundadır.Bakalım Eggsy bu yeni sınavında istediklerine ulaşıp panzehiri bulup dünyayı kurtarabilecek mi?
Erotik Film izle
7.9
Toplamda 81 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı