Ken Park 2002 izle

Ken Park 2002 izle
720P 5.9
Larry Clark imzasını taşıyan 2002 yapımı dram, macera, gençlik kategorisindeki Ken Park filmi ilk vizyona girdiğinde büyük ses getirmiştir. Kaliforniyadaki gençlerin ergenlik süreçlerini yakından konu alan Ken Park filmine aynı zamanda Edward Lachman'da yönetmen koltuğunda eşlik ediyor. Kaliforniyada kaykaycı gençlerin hayatlarına odaklanan film bütün gerçekliği açık şekilde seyirciye sunuyor. Sıra dışı yapım olan Ken Park gerçekliğe yakın duruyor.

Ken Park'ın konusu ise ergenliğe yeni adım atmış genç cinseliği ve kendini tanıma yolunda ilerlemektedir. Sevgilisi ile birlikte vakit geçirmektedir. Yolunda gitmeyen durum ise sevgilinin annesine aşık olmuştur. Aralarındaki aşk karşılıksız değildir.

Filmde yoğun erotik, ağır dil bulunmaktadır. Bundan dolayı 18 yaşından büyüklerin izlemesini tercih ediyoruz. Ken Park filmini altyazılı olarak izlerken bunları unutmayınız.
5.3
Toplamda 85 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı