The Fountain – Kaynak Full Hd 1080p Tek Parça izle

The Fountain – Kaynak Full Hd 1080p Tek Parça izle
1080P 7
The Fountain - Kaynak filminde 3 farklı zaman diliminde bir adamın sevdiği kadını kurtarmak için başından geçen bir asırlık hayatı konu edilir. İlk yaşamında Tomas Verde rahip tarafından saldırıya uğrar ve piramidin içine doğru kaçar. Orada Mayalı askerler ile savaşır. 15. yüzyıl da geçen bu hikaye İspanya'da yaşanır.

Günümüzdeki Thomas Creo ise doktordur.eşi Izzi'yi çok sever ve beyin tümöründen kaybeder. Tom beyin hastalıklarnda tıbbi tedaviler dener ve bir gün Guetamela'da keşif yoluyla bir ağaçtan örnek alarak tedaviyi geliştirmeye çalışır. Kağıt üzerinde Izzi ölü olsa da bunu Thomas hiçbir şekilde kabul etmez.

Izzi ölmeden önce bir kitap yazmaktadır. Ölümünün bu kadar ani olacağını beklemeyen Izzi, Thomas'a kitabı bitirmesi için vasiyet etmiştir. Kitabın adı "Çeşme" olarak geçer. Konusu kraliçe Isabella'nın Tomas Verde'ye verdiği görevi anlatır. Tomas'tan Hayat ağacına ulaşmasını ister ve hayat ağacı Maya topraklarında yer alır.

Thomas Creo örnek aldığı ağaçtan yaşlılık tedavisini bulur ve bunu görünce eşi Izzi'yi diriltebileceğini düşünür. Aynı zamanda Izzi'nin kitabını bitirmeye çalışan Thomas hikayenin devamını bulur. Maya ormanında hayat ağacını arayan Tomas şövalyelerin öldüğünü görür ve dehşete düşer. Durumu anlamlandıramaz ve hayat ağacını aramaktan vazgeçer.

O sırada Maya rahibi gelir ve Tomas'ı öldürmeye çalışır ve karnından bıçaklar. Rahip Tomas'ın tüm hayata başlangıç olduğunu düşünür ve "İlk baba" olarak kabul eder. Tomas Rahibi öldürür ve onu hayat ağacına kurban eder. Ağacın sapını yarasına sürer ve iyileşir. Yavaş yavaş bitki olmaya başlar ve patlayan çiçekler olur.

Her ne kadar arkadaşları Izzi'nin cenaze törenlerini yapsa da Thomas ikna olmaz ve diriltebileceğini düşünür. Ruhani buluşma için uğraşan Thomas, Izzi'nin mezarına hayat ağacının tohumunu dikecektir. Izzi sizce yaşayacak mı? Bol film izle ile 1080p kalitesinde iyi seyirler dileriz.

10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı