Kapışma – Snatch Türkçe Dublaj Full izle

Kapışma – Snatch Türkçe Dublaj Full izle
720P 7.8
Jason Statham'ın yeni yeni ünlü olmaya başladığı 2000 yapımlı Kapışma filmi ile ziyaretçilerin karşısındayız. Suç unsuru olmuş en iyi filmlerden imdb puanı olarak iyi bir yer edinmiş filmlerden olan Kapışma izle filmi sizlerinde seveceği eski filmlerden birisidir. En iyi gangster aynı zamanda dedektif filmlerinde en başı çeken kişi olarak Dennis Farrinayı bir arada oldukları için mutlu olan film sloganını illaki merak ediyorsunuzdur. Kemikler kırılıyor sloganı ve aynı zamanda elmaslar çalınıyor sloganları ile dünya üzerinden iyi bir yer edinmiştir. Filmin ana konusu Dünya üzerinden boks turnuvaları düzenleyen karanlık işler çeviren Turkish adındaki adamın karanlık işleri üzerine

Azılı belalı adam olan Brick hileli oyunların yegane insanlarından birisi olarak dünyada nam salmıştır. Yine boks maçında hile yapacak ve bu kez durum eskisi gibi olmayacak ve sonunda yakalanacak başına nasıl bir dert aldığını kendisi bile tahmin etmemiştir. Bunun yanında büyük bir vurgun yapmak için sadece top numaraları yapmayan Brick Mücevher soygunları ile ünlenmiş ünlü bir soyguncudur. İşler istediği gibi gitmediği için bulunduğu durumdan kurtulmanın yollarına düşünür.
8.6
Toplamda 30 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı