Sinema çekimidir, daha iyi görüntü geldiğinde güncellenecektir.
Just Mercy izle HD Türkçe Dublaj 7.8 / 10 5 kullanıcı oyu.
7.8
Toplamda 5 oy verildi.
7 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Just Mercy izle HD Türkçe Dublaj

-

Just Mercy

Just Mercy izle HD Türkçe Dublaj
Just Mercy izle, dünyaca tanınmış sivil haklar savunma avukatı Bryan Stevenson'u yaşadıkça gölgelerken, özgürce savaştığı mahkum bir ölüm cezası esirinin durumunu ayrıntılarıyla anlatmaktadır. Michael B. Jordan en ünlü ve en zengin okuldan yani Harvard'dan mezun olduktan sonra kendisi için en iyisi olan gerçek bir temsil hakkı sunulmayan ya da haksızca hapse atılmış insanları savunmaya kendini adayan yeterince parası olmayıp avukat tutamamış ve hapse girmek zorunda kalan geçnlere bir umut ışığı olma yönünde ilerlemek istiyor. Bryan Stevenson, Alabama'da kendisine yardımcı olan avukat Eva Ansley ve delillerin masum olduğunu işaret etmesine rağmen ölüm cezasına çarptırılan Walter McMillian'ın hikâyelerini odağına alıyor.

Just Mercy Türkçe Dublaj


Bryan Stevenson’ın gerçek hikayesine ışık tutuyor. Diğer bir yandan da cinayetin işlendiği sırada, etrafında pek çok tanığın olduğu bir barbekü partisinde bulunmasına rağmen bir türlü suçsuzluğunu kanıtlayamayan ve işlemediği bir cinayet yüzünden kısa bir yargılanma sürecinin ardından ölüm cezasına çarptırılan Walter McMillian‘ın hikâyesini anlatmak istemişlerdir.Görüldüğü kadar kolay olmayacak bu idam cezasını kaldırmak ama elinden gelen,i yapacak olduğuna inanmaktadır. Harvard’dan mezun olduktan sonra büyük davalara bakıp zengin olacağı düşünülürken bir anda kendi bu şekilde bir davada bulması onun için biraz fazla şaşırtıcı olmaktadır.Haksız yere masum bir insanın mahkum edilmesinden fazlasıyla rahatsızlık duymaktadır.

Just Mercy izle


Haksızlık yapılarak idam cezasına çarptırılan bir tutuklunun peşinden giden Stevenson, hakkında kanıt olmamasına rağmen cinayet iddiasıyla tutuklanıp ömür boyu hapse mahkum edilen bu adamı kurtarmaya çalışacaktır. Başta klasik bir cinayet davası aldığını da düşünmektedir fakat zamanla ve davanın içeriğini öğrendikçe öyle olmadığını anlamaktadır. Yerel avukat Eva Ansley 'in de yardımıyla bu davayı alarak bu adamın suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışacaktır. Ancak onun sorumlu tutulması için hiçbir kanıt bulunmamasına rağmen Mc Millan ölüme mahkum edilmiştir. Bryan Walter'ın suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışırken, ilerleyen zamanlarda aslında ırkçılığa karşı savaş vermeye başladığını anlayacaktır. Just Mercy izle sizler için türkçe dublaj hemde 1080p kalitede sizlerle.

 
  Tür: Dram
  •  Süre: 136 Dakika
  • Ülke:
  • Yapım Yılı :
  • İzlenme: 199
  • Beğen: 6
  • Beğenme: 0
  • Kalite :720P
  Etiketler:
Yorum Alanı