Jumanji 2: Vahşi Orman izle

Jumanji 2: Vahşi Orman izle
1080P 6.7
1996 yılında New Hampshire'ın Brantford şehrinde Alex Vreeke'nin babası Jumanji masa oyununu bir plajda bulur ve eve getirir. İlgisiz olan Alex oyunu kenara bırakır. Ancak gece daha sonra oyunu oynamaya karar verir ve açar. Davul ritimleriyle büyülendikten sonra video oyununun da karakterler olduğunu görür. Bir karakter seçerken oyun kendini içine çeker ve ortadan kaybolur.

Yirmi yıl sonra 2016'da dört Brantford Lisesi öğrencisi; Martha Kaply, Bethany Walker, Spencer Gilpin ve Anthony "Fridge" Johnson - okulun bodrum katına gönderilir. Cezalıdırlar. Alex'in Spencer video oyun sistemini keşfeder ve kızları onlara katılmasını isterler. Oyun karakterlerini seçerler ve start dedikleri anda oyunun içine çekilirler.

Jumanji oyununda hepsi seçtikleri avatarlara bürünür. Durumlarını anlamaya çalışırken 3 canı olduklarını keşfeder. Bethany bir su aygırı tarafından yendikten sonra ilkini kaybeder. Spencer, eğer üçünü de kaybederse, gerçek hayatta öleceklerini söyler. Grup hedeflerinin Jumanji'de bir laneti sona erdirmek olduğunu öğrenir.

Grup, hedeflerinin Jumanji'de bir laneti sona erdirmek olduğunu öğrenir. Her bir avatarın farklı bir zayıf yönleri vardır. Oyunda adım adım ilerlerken beşinci avatar olan Alex ile karşılaşırlar. Alex kendini sadece aylardır tuzağa düşürdüğüne inanır fakat aradan yıllar geçmiştir. Grup Alex'in onlarla birlikte eve dönmesine yardım etme sözü verir.

Van Pelit ile olan zorlu görevleri aşarlar. Oyunun adını birlikte hep birlikte söylerler. Van Pelt'i yok eder ve eve dönerler. Okul bodrumundan çıkarlar ve Alex'in onlarla olmadığını fark ederler.Harabe evi olan Vreeke'nin oraya giderler. Alex karşılarına çıkar ve yıl olarak 20 yıl önceye gittiğini ve şuan Bethany'den büyük kızı olduğunu söyler.

Gençler oyundaki deneyimlerinden sonra sağlam arkadaşlılk kurarlar. Bethany daha iyi bir insan olur ve Spencer, Martha ile bir ilişkiye başlar. Fridge başkasının Jumanji'yi oynamaması için bowling topu ile ezer.

  •  Süre: 119 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 2.937
  • Beğen: 3
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
9.0
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!